Praca - Programista JavaScript (Node.js)

Branża: Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Programista JavaScript (Node.js)

Opis stanowiska: Programista JavaScript (Node.js)
Nr ref: JS/KRK/2017
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • rozwój istniejącego serwisu,
  • tworzenie i implementacja nowych części aplikacji,
  • utrzymywanie i nadzór nad istniejącymi serwisami,
  • współpraca z zespołem SEO, ANALYTICS,CONTENT

Wymagania:

  • bardzo dobra praktyczna znajomość Node.js min. 1-2 letnie doświadczenie,
  • umiejętność pisania czystego, obiektowego kodu w JavaScript,
  • znajomość baz danych MySQL, mile widziane również Mongo DB,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • znajomość Boostrap (3,4) oraz podstawowych standardów stosowanych na Froncie (RWD, Mobile etc…)
  • umiejętność stosowania w praktyce: KISS, DRY, YAGNI.

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów,
  • pełną wyzwań pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznym zespole.
Aplikujesz na stanowisko: PROGRAMISTA JAVA SCRIPT NODE.JS