Praca - Grafik

Branża: Grafika / Fotografia / Sztuka, Nowe technologie / IT, Doradztwo / Konsulting, Marketing / Reklama / PR
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Grafik

Nazwa stanowiska: Grafik
Nr ref: SG/KRK/03/2017
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska pracy:

  • Przygotowanie i opracowanie różnego rodzaju projektów graficznych (infografiki, e-booki, banery, strony www) według podanej specyfikacji o charakterze reklamowym i informacyjnym.
  • Rozpoznawanie potrzeb klientów oraz doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań.
  • Utrzymanie i rozwój relacji z istniejącymi klientami firmy.
  • Udział w bieżących projektach.
  • Współudział w tworzeniu strategii firmy.

Wymagania:

  • Duże doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w branży e-marketingu.
  • Umiejętność tworzenia projektów różnorodnych i nieszablonowych.
  • Duże doświadczenie w tworzeniu infografik, banerów i stron www poparte bogatym portfolio.
  • Bardzo dobra znajomość Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, QuarkXPress.
  • Umiejętność projektowania i tworzenia responsywnych i mobilnych szablonów stron WWW.
  • Dobra znajomość Flash’a.
  • Wysoki poziom kreatywności. Poczucie estetyki.
  • Dobra znajomość HTML, CSS.
  • Znajomość aktualnych trendów w projektowaniu i reklamie.
  • Swobodne poruszanie się w środowisku nowych technologii.
  • Zaangażowanie w wykonywanie powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Możliwość rozwoju, doskonalenia zawodowego oraz wdrażania własnych pomysłów.
  • Pełną wyzwań pracę w przyjaznym, profesjonalnym i dynamicznym zespole.