Praca - Inżynier serwisu

Branża: Inżynieria / Konstrukcje, Usługi Prawnicze, Sprzedaż, Przemysł / Produkcja
Dodano: 2017-02-09
Lokalizacja: Szczecinek
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Inżynier serwisu

Miejsce pracy: Szczecinek
Nr ref. ZRS/02.17

Opis stanowiska:

  • Rozwiązywanie problemów technicznych,
  • Wsparcie techniczne wykonawców i klientów,
  • Wyznaczanie standardów realizacyjnych,
  • Tworzenie instrukcji,
  • Kontrola wykonawców w obszarze jakości i kosztów,

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne, preferowane wyższe techniczne
  • Zaangażowanie i determinacja w rozwiązywaniu problemów
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • Umiejętność analizy dokumentacji technicznej
  • Znajomość Excela
  • Umiejętność prowadzenia rozmów z klientem
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • Narzędzia do pracy – laptop, telefon komórkowy,
  • Szkolenia produktowe,
  • Możliwość rozwoju zawodowego.

rekrutacja3@telzas.com.pl Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę: