Praca - Sales Manager

Branża: Sprzedaż, Handel i Usługi, Doradztwo / Konsulting, Kadra Zarządzająca
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29

Dla naszego Klienta, firmy zajmującej się obsługą i produkcją „twardych” materiałów POS, poszukujemy samodzielnej i doświadczonej osoby na stanowisko:

Sales Manager

Miejsce pracy: Poznań

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów na rynkach polskim i zagranicznym
  • Budowanie trwałych, pozytywnych relacji biznesowych
  • Przygotowywanie ofert oraz negocjowanie warunków współpracy
  • Przeprowadzanie spotkań handlowych
  • Analiza i monitorowanie rynku, konkurencji oraz trendów branżowych
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu zapewnienia optymalnej realizacji zleceń

Wymagania:

  • Minimum 2-letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku, w sprzedaży B2B
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczeniu w samodzielnym przeprowadzaniu spotkań biznesowych, a także negocjacji handlowych
  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze zagranicznych klientów
  • Wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętności sprzedażowe
  • Determinacja, nastawienie na realizację założonych celów
  • Wysoka kultura osobista
  • Bardzo dobra obsługa komputera
  • Dyspozycyjność, gotowość do odbywania podróży służbowych

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Samodzielność w działaniu, możliwość realizowania własnych inicjatyw
  • Możliwość zdobywania nowych, międzynarodowych doświadczeń.