Praca - Account Manager

Branża: Nowe technologie / IT, Sprzedaż, Doradztwo / Konsulting, Handel i Usługi
Dodano: 2017-04-16
Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2017-06-29

Dla naszego Klienta, cenionego software house’u, posiadającego bogate doświadczenie w dostarczaniu pierwszej klasy aplikacji sieciowych i mobilnych, współpracującego z prestiżowymi, międzynarodowymi firmami poszukujemy komunikatywnej i samodzielnej osoby na stanowisko:

Account Manager

Miejsce pracy: cała Polska (możliwość pracy zdalnej)

Obowiązki:

  • Kompleksowa obsługa i koordynacja współpracy z klientami
  • Identyfikacja i analiza potrzeb klienta, prowadzenie spotkań i doradztwo w zakresie proponowanych rozwiązań
  • Koordynowanie pracy zespołów programistycznych
  • Dbanie o zrozumienie wymagań Klientów przez wykonawców projektów i odpowiednią jakość usług
  • Ścisła współpraca z Klientami i kompleksowa obsługa w celu dostarczenia najwyższej jakości rozwiązań
  • Dostarczanie kompleksowych usług związanych z projektem, w tym projektowanie rozwiązań, instalowanie ich u Klienta, szkolenie, obsługa użytkowników i konserwacja
  • Budowanie i utrzymywanie długofalowych relacji z Klientami na różnych poziomach, współpraca z decydentami technicznymi z firmy Klienta
  • Opracowywanie planów maksymalizacji możliwości biznesowych z każdym klientem

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość systemów CRM
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (praca w międzynarodowym środowisku)
  • Znajomość obszaru i procesów projektowania i rozwoju oprogramowania
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, umiejętność budowania i utrzymywania trwałych relacji
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Chęć nauki i ciągłego rozwoju w branży nowych technologii
  • Proaktywna postawa
  • Prawo jazdy kat. B.

    Mile widziane:

    • Wiedza z zakresu zaawansowanych technologii
    • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Account lub Project Managera
    • Znajomość języka francuskiego
    • Doświadczenie w sprzedaży oprogramowania

    Oferujemy:

    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Możliwość pracy zdalnej
    • Współpracę z międzynarodowymi zespołami doświadczonych programistów
    • Koordynowanie projektów dla rozpoznawalnych, międzynarodowych firm
    • Zapewnione niezbędne, nowoczesne narzędzia pracy
    • Możliwości dalszego rozwoju w międzynarodowym otoczeniu
    • Dużą samodzielność działań
    • Możliwość odbywania zagranicznych podróży służbowych

    Prosimy o przesłanie cv z podaniem nr referencyjnego 170417_AM na adres: aplikacje@talentsolution.pl

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”