Praca - Rekrutacja do działu Komunikacji, Marketingu & Obsługi klienta

Branża: Marketing / Reklama / PR, Finanse / Ekonomia, Kontrola Jakości, Obsługa Klienta / Call Center
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Kraków
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Rekrutacja do działu Komunikacji, Marketingu & Obsługi klienta


Miejsce pracy: Kraków

W praktyce dział Komunikacji, Marketingu oraz Obsługi Klienta Stowarzyszenia WIOSNA to samodzielna agencja kreatywna. Na co dzień dbamy o komunikację z milionami ludzi w całej Polsce, tworzymy strategie kilku ogólnopolskich kampanii, organizujemy eventy, o których mówi cała Polska, kontaktujemy się z tysiącami klientów oraz budujemy relacje z mediami – po prostu rozkochujemy w naszych ideach! Dodatkowo zarządzamy złożonymi projektami wizerunkowymi oraz przychodowymi, zgodnie z najlepszymi metodologiami.

Współpracujemy z największymi firmami, mediami, , blogerami, gwiazdami mediów, kultury i sportu. Nasz zespół ma dostęp do mediaplannerów i mediabuyerów jednego z największych domów mediowych na świecie, know how w zakresie mediów społecznościowych pozyskujemy od Lidera i Eksperta na rynku – ludzie w Facebooku naprawdę nas lubią. W naszej drużynie są m.in. reprezentacja Polski w skokach narciarskich, Robert Lewandowski, Kuba Błaszczykowski, Agnieszka i Ula Radwańskie, Noriaki Kasai i Papież Franciszek.

Za swoją pracę otrzymujemy prestiżowe nagrody:

Tak wygląda nasz świat. Łączy nas nastawienie na efekty, kreatywność, otwartość na zmiany oraz umiejętność szybkiego „gaszenia pożarów”. Chcesz dowiedzieć się, jak to wygląda w praktyce? Zapraszamy!

Poszukujemy doświadczonych specjalistów, managerów oraz młodych zdolnych, którzy mogą pochwalić się konkretnymi efektami i sukcesami, świadczącymi o tym, że posiadają doświadczenie i kompetencje w jednym lub kilku z poniższych obszarów:

  • Marketing internetowy
  • Copywriting
  • PR
  • Social Media
  • Eventy
  • Obsługa Klienta
  • Zarządzanie Projektami/Produktem

Dostrzegamy potencjał w ludziach, inwestujemy w ich rozwój i razem z nimi kreujemy idealną ścieżkę kariery. A Ty jaki masz pomysł na siebie? Aplikuj do nas, a zakres obowiązków stworzymy razem z Tobą. Zobacz jak to było z Anią.

Ania – studiuje Rachunkowość i Controlling, w trakcie studiów czynnie udzielała się w organizacjach studenckich była m.in. Prezesem Koła Naukowego Przedsiębiorczości i Innowacji UEK. Swoją karierę zawodową zaczynała od pełnienia funkcji koordynatora ds. sponsorów przy międzynarodowej konferencji „Challenge the Dragon”. W WIOŚNIE dołączyła do zespół finansowego, gdzie zajmowała się controllingiem. Obecnie współkreuje i zarządza projektami np. SZTUKA TERAZ.

Nie zwlekaj i zgłoś się do nas już dziś!

Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz