Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Logo Tiger Warsaw Sp. z o.o.
+ Dodaj opinię
Tiger Warsaw Sp. z o.o.
FMCG
501+

W naszym sklepie znajdziesz rzeczy, których potrzebujesz o których marzysz i których istnienia nawet się nie domyślasz – od praktycznych gadżetów, przez akcesoria kreatywne, po zabawne przebrania oraz prezenty. Myślisz, że Flying Tiger Copenhagen jest po prostu zwykłą firmą? Otóż nie. Z nami wkroczysz do świata handlu detalicznego jako pirat i zobowiążesz się siać zamęt oraz chaos wszędzie tam, gdzie trafisz na sztampowość. 

Chcemy podbijać świat i uczynić go lepszym! 

Kariera w Tiger Warsaw Sp. z o.o.
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Tiger Warsaw Sp. z o.o.

Tiger Warsaw Sp. z o.o. 1Tiger Warsaw Sp. z o.o. 2Tiger Warsaw Sp. z o.o. 3Tiger Warsaw Sp. z o.o. 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Wykorzystaj rozmowę rekrutacyjną jak najlepiej – nie bój się zadawać pytań związanych z pracą. Upewnij się, że wszystko dobrze zrozumiałeś. Jeśli ważne pytanie wypadło Ci z głowy podczas spotkania – nic straconego, skontaktuj się z nami telefonicznie – z chęcią na nie odpowiemy! ;)

Bądź przygotowany na pytania odnośnie Twojej dyspozycyjności (spokojnie, dyspozycyjność możesz zmieniać co miesiąc). Zwróć uwagę na informacje znajdujące się w poszczególnych ogłoszeniach – warunki (rodzaj oferowanej umowy, wymiar godzin, lokalizacja sklepu itd.) mogą się różnić!

Nie spóźnij się na rozmowę – szanujmy wzajemnie swój czas. Jeśli z jakichś powodów rozmyślisz się i nie zechcesz wziąć udziału w spotkaniu lub zorientujesz się, że nie zdążysz – poinformuj nas o tym, będziemy Ci za to wdzięczni.

Etap #1 Prześlij nam swoją aplikację

Przed wysłaniem aplikacji warto zapoznać się dokładnie z treścią ogłoszenia. Informujemy w nim o wymiarze czasu pracy i rodzaju umowy, jaki oferujemy. Jeśli aplikujesz do kilku sklepów, daj nam znać, na którym zależy Ci najbardziej. Umieść informację o preferowanej lokalizacji w swoim CV.

Etap #2 Analiza CV

Po otrzymaniu CV, zapoznajemy się z nim bardzo dokładnie. Zwracamy uwagę, czy pracowałeś w obsłudze klienta i czy uczysz się dziennie lub zaocznie (ma to znaczenie ze względu na oferowany przez nas wymiar godzin). Może masz jakieś ciekawe hobby albo doświadczenie, które wyróżnia Cię na tle innych kandydatów? Jesteś klientem sklepów Flying Tiger Copenhagen? Skradniesz nasze serca, wspominając o tym. Ciekawi nas, co sprawia, że chcesz wstąpić w tygrysie szeregi. Na pewno zapadniesz nam w pamięć, umieszczając jakąś niesztampową informację na swój temat. Jesteśmy tylko ludźmi, też lubimy być zaskakiwani!

Etap #3 Rozmowa telefoniczna

Jeśli zainteresujemy się Twoją kandydaturą, wyślemy SMS-a pod numer podany w aplikacji, informując o zamiarze kontaktu telefonicznego o określonej godzinie. Pierwsze koty za płoty – na tym etapie chcemy się upewnić, czy nadal szukasz pracy. Konfrontujemy naszą ofertę z Twoimi oczekiwaniami. Gdy nie napotykamy punktów spornych, zapraszamy Cię na rozmowę kwalifikacyjną. Rekrutacje przeprowadzamy na dwa sposoby: - rekrutacja indywidualna – w spotkaniu uczestniczysz Ty i rekruter/ menedżer; - rekrutacja grupowa (assessment) – w spotkaniu bierze udział kilka osób na raz (zazwyczaj odbywa się to w większej sali). Podczas rozmowy telefonicznej zostaniesz poinformowany, w której z nich bierzesz udział.

Etap #4 Spotkanie rekrutacyjne

Na spotkanie rekrutacyjne dobrze jest przyjść pięć minut przed umówioną godziną. Warto wykorzystać ten czas dla siebie – w takich okolicznościach stres nie będzie Twoim sprzymierzeńcem. Rozmowa rekrutacyjna składa się przeważnie z dwóch części. Pierwsza – kiedy odpowiadasz na pytania i druga – kiedy to Ty je zadajesz. Po spotkaniu poinformujemy Cię, w jakim czasie otrzymasz od nas wiadomość zwrotną (przekazujemy zarówno tę pozytywną, jak i negatywną).

Etap #5 Wiadomość zwrotna

Ostatnim etapem jest udzielenie odpowiedzi na temat wyniku rekrutacji. Może się to odbyć za pomocą SMS-a lub telefonicznie. Jeśli wiadomość będzie pozytywna, skontaktujemy się z Tobą ponownie, aby ustalić termin spotkania, podczas którego wypełnimy wszystkie dokumenty. Hurrra!

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy