Synthos

Badania i Rozwój, Przemysł / Produkcja

O Synthos

Synthos S.A. jest jednym z największych producentów surowców chemicznych w Polsce oraz jedynym w kraju producentem kauczuków syntetycznych i polistyrenów. Spółka jest największym w Europie producentem kauczuków emulsyjnych ESBR oraz wiodącym europejskim producentem polistyrenu do spieniania. Firma dostarcza zaawansowane technologicznie produkty najwyższej jakości i stara się sprostać potrzebom swoich klientów w zakresie surowców, półproduktów i gotowych produktów chemicznych, doskonaląc dotychczasowy asortyment, jak również poszukując nowych możliwości, czego przykładem są nowe obszary aktywności, takie jak środki ochrony roślin oraz liposomy z substancjami aktywnymi wykorzystywanymi w przemyśle kosmetycznym.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Dobra firma moim zdaniem

anonimowo
Firma ma dużo działów/ części i wszystko zależy od tego czy się pracuje na produkcji, czy w biurze itp. Ja z pracy w Synthos wspominam super fajną atmosferę, dobre godziny pracy, dobre pieniądze wypłacane na czas, dobre narzędzia pracy, poczucie, że firma się rozwija a ja razem z nią i dobry work/ life balance.

Nie podobało mi się, że było stresująco i wtedy nawet ta miła atmosfera nie pomagała. Też nigdy nie było wiadomo czy podjęta teraz decyzja jest ostateczna czy coś się nie zmieni i wydaje mi się, że to źle wpływało na ludzi.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Młodszy Specjalista ds. Rejestracji Środków Ochrony Roślin (Praca)

Branża: Rolnictwo / Och. ŚrodowiskaMiejsce: OświęcimTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Byłem w tej firmie na rozmowie kwalifikacyjnej. Do mnie podeszli z sympatycznym nastawieniem, przez co w pewnym stopniu zredukowali mój poziom stresu. Mogę przytoczyć pytania, które zapamiętałem po tym spotkaniu.

Czemu aplikował pan do nas?
Czy ma pan wiedzę na temat środków ochrony roślin?
Jakie studia pan ukończył?
Gdzie się pan widzi za następne 3-4 lata?
Czy ma pan prawo jazdy?
Czego pan oczekuje od pracy na takim stanowisku?
Czym się pan interesuje?

Poza tym miałem jeszcze opowiedzieć o sobie po angielsku, zostawili mi dowolność tematyki, że się tak wyrażę. Rozmowa według mnie była prosta, bez skomplikowanych pytań, testów i innych form sprawdzenia kandydata. Mimo to wszystko profesjonalnie przeprowadzone.