Logo State Street Bank
+ Dodaj opinię

State Street Bank

Finanse / Bankowość, Inne
501+

Jesteśmy globalnym bankiem z bogatym doświadczeniem i zróżnicowaną kadrą (ponad 35 000 pracowników), działającym na ponad 100 rynkach finansowych. Dla nas sukces to wpływ, jaki pracownicy mają na naszych klientów, lokalną społeczność oraz siebie nawzajem. W biurach w Krakowie i Gdańsku zatrudniamy specjalistów w ponad 30 działach. Tworzymy środowisko pracy, w którym wszyscy czują się zaangażowani, docenieni, a także mają możliwość ciągłego rozwoju.

Kariera w State Street Bank
więcej

Rozmowy kwalifikacyjne w State Street Bank

(4)

Przeczytaj relacje z rozmów kwalifikacyjnych osób, które aplikowały do tej firmy

4 relacji z rozmów
100%
0%
0%
+Dodaj relację

Kariera w State Street Bank

State Street Bank  1State Street Bank  2State Street Bank  3State Street Bank  4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Pokaż:
od najnowszych

Tylko wiarygodne relacje z rozmów kwalifikacyjnych. Nie pozwalamy pracodawcom na ich modyfikowanie.

Aplikowałeś na: Fund Accountant

Rekrutacja odbyła się:październik 2016, Gdańsk

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Jak tak patrzę na te wcześniejsze opisy rozmów kwalifikacyjnych to wychodzi na to, że bez względu na stanowisko rekrutacja wygląda tak samo. U mnie był dokładnie ten sam schemat pod tytułem rozmowa telefoniczna i spotkanie i sprawdzanie poziomu znajomości angielskiego w trakcie rozmowy. Pod względem pytań też standard. Kręciliśmy się po kilku obszarach zaczynając od doświadczenia i umiejętności a na dyspozycyjności i motywacji do pracy kończąc. Pierwsza rozmowa wstępna druga bardziej rozbudowana. Wszystko w na tyle sympatycznej atmosferze na ile jest to możliwe podczas rekrutacji.

Rozwiń
Data dodania: 03.11.2016

Aplikowałeś na: Executive Assistant

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2016, Gdańsk

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

1. część - rozmowa telefoniczna 2. część - rozmowa kwalifikacyjna prowadzona w siedzibie firmy + sprawdzenie znajomości angielskiego na obu etapach Podstawa to się nie zestresować przy tym angielskim chociaż nikt nie powinien być zdziwiony jak widzi, że samo ogłoszenie jest po angielsku. Zresztą z tego co pamiętam CV też się wysyła po angielsku. U mnie pojawiły się pytania dotyczące doświadczenia w pracy biurowej, znajomości programów i innych języków. Powiedziałam wprost kiedy mogę zacząć i ile chce zarabiać. Ogólnie bardzo kompetentnie a przy tym sympatycznie

Rozwiń
Data dodania: 15.07.2016

Zastanawiasz się jak przygotować się na rekrutację w State Street Bank ?

Zobacz wskazówki

Aplikowałeś na: Analiza ryzyka

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2015, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Moja rekrutacja miała 3 etapy. 2 to były rozmowy telefoniczne po angielsku, jedna na miejscu już tak pół na pół. I muszę przyznać że były BARDZO profesjonalne. Wiadomo, że pytali o doświadczenie wykształcenie, o angielski już nie musieli :P ale oprócz tego było mnóstwo pytań takich konkretnych, z branży. Omówić akcje, derywaty, kilka zadań matematycznych, ogólnie takie bardziej pytania na to, czy orientujesz się w temacie czy nie. Ja to byłem pod wrażeniem całego przebiegu tej rekrutacji.

Rozwiń
Data dodania: 19.05.2016

Aplikowałeś na: Fund Accountant

Rekrutacja odbyła się:lipiec 2015, Kraków

PRACA
Ogólne wrażenia:

Czas trwania rekrutacji: do 2 tygodni

Ilość etapów rekrutacji: 3

Moje relacja:

Rekrutacja do State Street składała się dla mnie z 3 etapów, czyli złożenia CV, rozmowy przez telefon i w firmie z managerem. CV wysyła się w języku angielskim, później cały proces także jest prowadzony w tym języku. Przez telefon rozmawiałem z człowiekiem z dziwnym akcentem. Trochę ciężko było go zrozumieć, ale po prośbie o wolniejsze mówienie było już lepiej. W trakcie spotkania w siedzibie łatwiej się rozmawiało, więc nie ma się czym stresować. Ale znajomość języka jest niezbędna. Pytania, które otrzymałem skupiały się na trzech sferach: 1 związane z CV - doświadczenie, wykształcenie, najciekawszy przedmiot na studiach, zainteresowania, zakres obowiązków na poprzednich stanowiskach 2 pojęć związanych z finansami - pytania o wiedzę na temat finansów często spotykane też na innych rekrutacjach 3 o mnie - kim jestem, co lubię i inne tego typu

Rozwiń
Data dodania: 08.02.2016