Philip Morris International

Logo Philip Morris International
+ Dodaj opinię
Philip Morris International
FMCG, Inne
501+

Philip Morris International- światowy lider branży tytoniowej, właściciel takich marek jak Marlboro, L&M, Chesterfield oraz podgrzewacza tytoniu IQOS. W Polsce zatrudniamy ok. 7000 pracowników i współpracowników w Philip Morris Polska Distribution (Warszawa, Kraków), Philip Morris Polska (fabryka w Krakowie), PMI Service Center Europe (Kraków). Przechodzimy największą transformację w historii firmy. Koncentrujemy się na konsumencie, działamy w oparciu o wyniki badań naukowych i nowe technologie.

Kariera w Philip Morris International
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Philip Morris International

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Philip Morris International

Philip Morris International 1Philip Morris International 2Philip Morris International 3Philip Morris International 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Pamiętaj, że najważniejszą informacją w CV jest Twój numer telefonu i adres e-mail. Nie musisz umieszczać pełnego adresu zamieszkania (wystarczy miasto). Nie zamieszczaj stanu cywilnego, wyznania religijnego itp.

W Twoim CV chodzi o jakość, a nie o ilość. Używaj zwykłych czcionek i kolorów. Jeśli nie ubiegasz się o pracę twórczą, np. jako grafik, wyróżnij swój życiorys treścią, nie tęczowym tłem.

Jeśli ubiegasz się o stanowisko, w którym określona jest znajomość dowolnego języka lub programu/narzędzia, upewnij się, że wspomniałeś o tym w swoim życiorysie. Podaj również swój poziom zaawansowania, aby nie przeceniać ani nie lekceważyć swoich umiejętności.

Etap #1 Wyślij nam swoje CV

Zapoznaj się z ofertą pracy i zaaplikuj na konkretne stanowisko. Zastanów się, jak możesz wykorzystać w PMI swoje  doświadczenie i kompetencje. 

Etap #2 Czas na rozmowę telefoniczną

Jeśli Twoja aplikacja odpowiada profilowi poszukiwanego kandydata, nasi rekruterzy skontaktują się z Tobą telefonicznie, aby dopytać o jej szczegóły.

Etap #3 Poznajmy się!

Rozmowa kwalifikacyjna to dla nas najważniejszy etap całego procesu. Chcemy więcej się o Tobie dowiedzieć. Poznasz też nas i swojego przyszłego przełożonego. Możesz zostać poproszony o rozwiązanie dodatkowego testu lub praktycznego zadania.

Etap #4 Czekaj na pewną odpowiedź

Po spotkaniu podejmiemy decyzje o współpracy i niezależnie od tego, jaka ona jest, wrócimy do Ciebie z informacją. 

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy