Nielsen

Badania i Rozwój, Doradztwo / Konsulting, FMCG

O Nielsen

The Nielsen Company jest światowym liderem badań i informacji na rynku FMCG. W ponad 100 krajach na świecie oferujemy kompleksową wiedzę o tym co konsumenci kupują i oglądają. Pomagamy naszym klientom w zrozumieniu zachowań i działań konsumentów oraz wspieramy ich w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących rozwoju ich biznesu. Wychodzimy z założenia, że kluczem do sukcesu jest innowacja w każdej sferze działania.

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Taka fajna korporacja

2016-11-06
anonimowo
Z jednej strony korporacja pełną gębą z drugiej zapewnia świetne warunki dla pracowników. Ciężko być niezadowolonym w sytuacji gdy ma się wysokie wynagrodzenie, korzysta się ze szkoleń, pracuje się w elastycznym czasie, ma się benefity dodatkowe, a atmosfera w firmie tak bardzo nie przypomina korporacji.

Do tego, że skrupulatnie rozliczają każdą godzinę pracy można przywyknąć. Gorzej ze stresem przez niego odpadają ludzie, którzy sobie nie radzą. Mnie denerwował open space wiecznie słychać rozmowy. Wolę normalny system biurowy z podziałem na działy w osobnych pokojach.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz