AkzoNobel GBS Warsaw

Logo AkzoNobel GBS Warsaw
+ Dodaj opinię
AkzoNobel GBS Warsaw
Inne, Przemysł / Produkcja
501+

Jesteśmy jednym z największych producentów farb i lakierów na świecie. Dzięki nam różne miejsca, budynki czy rzeczy są po prostu fajniejsze - kolorowe i pozytywne. Nasze farby pokrywają np. Stadion Narodowy, miliony puszek znanych napojów, tysiące modeli komputerów i telefonów (być może i ten, z którego aktualnie korzystasz). Dorzućmy jeszcze ściany w Twoim pokoju, jeśli pomalowane są naszymi farbami Dulux. Każdego dnia dodajemy światu koloru i obiecujemy dodać go także Twojej karierze!

Kariera w AkzoNobel GBS Warsaw
więcej

Dlaczego warto nas wybrać?

Dowiedz się więcej o pracodawcy

Kogo szukamy?

Kariera

Wartości

Atmosferta

Warunki

Co robimy?

Nie musisz być mistrzem świata, żeby z nami pracować

Bardzo ważne jest dla nas to, z kim i jak pracujemy. Nie musisz być ekspertem we wszystkim. Będziemy uczyć i doskonalić się razem. Tworzymy miejsce pracy oparte na relacjach oraz szczerości. Dajemy pracownikom możliwość wyboru. To oni decydują o kluczowych zmianach w biurze, owocach w kuchni, zgłaszają pomysły miejsc, w których chcieliby spędzić wyjazd integracyjny. Dzielą się tym, jak często potrzebują dostawać feedback od przełożonych i wieloma innymi rzeczami. Jeśli istotne jest dla Ciebie to, jak pracujesz oraz poczucie realnego wpływu na otoczenie, w jakim to robisz - dołącz do AkzoNobel!

Kariera w wielu odcieniach

Mamy pomysł na Ciebie i wiemy, jak sprawić, żeby Twój talent rozkwitał. Ale nie zamykamy się na zmiany! Rozumiemy tych, którzy chcą nadać swojej karierze inny odcień - spróbować sił w różnych obszarach. Dlatego oferujemy bardzo szerokie i elastyczne ścieżki kariery. Możesz zacząć w dziale Finansów, a za kilka lat być Team Leaderem zespołu FP&A. Możesz też pogłębiać wiedzę tylko w jednym, wybranym przez siebie obszarze. Niezależnie, co jest Ci bliższe, będziemy wspierać Twój wybór. Damy Ci regularny feedback, szkolenia, potrzebne narzędzia, super benefity i masę ciekawych wyzwań, dopasowanych do Twojego talentu i temperamentu. W trzyetapowym procesie rekrutacyjnym poznasz swojego przyszłego przełożonego, przedstawiciela działu HR oraz Lidera całego Centrum. Możesz na nich liczyć już od pierwszego dnia!

U nas możesz pokazać swoje prawdziwe kolory

Nie mamy sztywnego dress code'u, ale mamy swój wyjątkowy styl. I ucieszymy się, jeśli Ty też taki masz. Jesteśmy firmą, która kocha różnorodność, ciężko pracuje i stawia na szczerość, swobodę oraz odpowiedzialność - wobec pracowników, środowiska i społeczeństwa. Dbamy o to, by produkcja farb i lakierów była jak najbardziej przyjazna naturze. Dzielimy się też owocami naszej pracy, bo wiemy, że wniesienie odrobiny koloru do czyjegoś życia, może podnieść jego jakość. Dlatego nasi pracownicy regularnie zakasują rękawy i malują pomieszczenia w hospicjach czy szpitalach. Wszelkie zmiany zawsze zaczynamy od siebie. Nawet o wystroju naszego biura decydujemy wspólnie z naszymi pracownikami. Jesteśmy jedną wielką, kolorową rodziną, z którą dobrze wypadniesz nie tylko na firmowym zdjęciu.

U nas porażka nie jest sierotą

Razem wygrywamy i razem przegrywamy. U nas żadna porażka nie jest sierotą. Dajemy sobie prawo do popełniania błędów, bo wiemy, że z jednej "przegranej" można nauczyć się więcej, niż z pasma sukcesów. Kiedy coś nie działa idealnie - od razu wkraczamy do akcji! U nas nie ma miliona niepotrzebnych formularzy i wniosków. Staramy się zmieniać na lepsze szybko, ale co ważniejsze - także mądrze. W proces decyzyjny włączamy pracowników, słuchamy ich głosu, szczególnie jeśli jest krytyczny. Zależy nam, aby w AkzoNobel tkwił nie tylko talent, ale i osobowość. Wspieramy więc pasje naszych pracowników - oferujemy szeroki pakiet benefitów, dopłacamy do studiów związanych z profilem kariery. Regularnie organizujemy również wydarzenia integracyjne. Jesteśmy pewni, że dzięki pracy poznasz przyjaciół na całe życie!

Twój komfort jest dla nas najważniejszy

Sami nie wiemy, od czego zacząć! Może od elastycznych godzin pracy? Są też home office, świeże owoce, opieka medyczna, MultiSport i angielski, którego używamy codziennie. A może od tego, że mamy nowoczesne, ergonomiczne stanowiska pracy, mnóstwo światła dziennego, super wyposażone sale konferencyjne, ogromną, dobrze wyposażoną kuchnię, trochę przestrzeni open-space, kilka budek do rozmów telefonicznych, wygodne kanapy w strefach relaksu i świetny widok z każdego okna w biurze. Mamy nawet oddychający mech na ścianach! Wszystko utrzymane jest w loftowej stylistyce i mieści się tuż obok przystanków komunikacji miejskiej. Nasze biuro, już w pigułce, robi świetne wrażenie. Ale najbardziej dumni jesteśmy z niezwykłej atmosfery współpracy, rozwoju i szacunku, która je wypełnia. To nasz najlepszy benefit!

Jako producent farb i lakierów - malujemy świat!

Dzięki nam świat, ten wielki i ten mniejszy, jest bardziej kolorowy. Nasze farby i lakiery pokrywają wielkie budowle, ale każdego dnia sięgają po nie też tysiące Polaków chcących odmienić swoje otoczenie. Produkty AkzoNobel to umożliwiają, co samo w sobie jest powodem do dumy. Ale nam to nie wystarcza, dlatego dajemy od siebie jeszcze więcej! W ramach społecznej odpowiedzialności biznesu malujemy szpitale, hospicja czy inne miejsca, w których brakuje optymizmu. Kiedyś pomalowaliśmy całą turecką wieś, żeby dać jej mieszkańcom radość. Jesteśmy ekspertami od nadawania życiu koloru - nadamy go także Twojej karierze. Od pierwszego dnia będziesz uczył się nowych rzeczy, a my będziemy Cię uważnie słuchać. Wspólnie określimy obszary, w których chcesz się rozwijać, bo Twoja satysfakcja to nasz sukces.

Benefity

Sprawdź, na jakie benefity pracownicze możesz u nas liczyć

Tak to u nas wygląda!

Obejrzyj zdjęcia biura, z wydarzeń firmowych i inne

zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej
zobacz więcej

+13 zdjęć

Opinie o AkzoNobel GBS Warsaw

(0)

Poznaj opinie osób, które pracowały lub pracują w tej firmie

Najnowsza opinia

0 opinii

0.0

0.0Atmosfera

0.0Benefity

0.0Możliwość rozwoju

0.0Wynagrodzenie

0.0Work/life balance

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem AkzoNobel GBS Warsaw? Podziel się wrażeniami z innymi

Oferty pracy AkzoNobel GBS Warsaw

(0)

Przejrzyj polecane i wciąż dostępne oferty

Brak ofert

W tym momencie nie znaleźliśmy żadnych aktualnych ofert tego pracodawcy. Spróbuj ponownie za jakiś czas.