Absolvent Consulting

Logo Absolvent Consulting
+ Dodaj opinię
Absolvent Consulting
Doradztwo / Konsulting, Human Resources
1-50

Jesteśmy zespołem strategiczno-kreatywnym. Pomagamy firmom zrozumieć, jaką wartość generuje człowiek w rozwoju biznesu. Tworzymy strategie employer brandingowe (EB) i rekrutacyjne (HR), które się opłacają. Potwierdzają to nasi Klienci, czyli najwięksi pracodawcy w Polsce. Wspólnie wcielamy w życie pełne pozytywnych emocji projekty dla pracowników, wdrażamy też pomysłowe kampanie online i offline dla kandydatów. Działamy w ramach Grupy Absolvent.

Kariera w Absolvent Consulting
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w Absolvent Consulting

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w Absolvent Consulting

Absolvent Consulting Zdjęcie 1Absolvent Consulting Zdjęcie 2Absolvent Consulting Zdjęcie 3Absolvent Consulting Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Poczytaj o nas w sieci. Mamy stronę www i profile w social mediach. W ten sposób będzie jeszcze łatwiej się dogadać! Które projekty Absolvent Consulting podobają Ci się najbardziej? Koniecznie powiedz nam o tym podczas rozmowy.

Przed spotkaniem rekrutacyjnym koniecznie się wyśpij. Energia do działania to dla nas podstawa! Kto wie, jakie zadania przed Tobą... Ale spokojnie, nie będziemy robić pompek ani biec maratonu. ;)

Etap #1 Analiza Twojej aplikacji

To naprawdę proste! W odpowiedzi na aktualną ofertę lub w ramach naszej bazy talentów - czekamy na Twoje CV. Sprawdzimy, czy szukamy właśnie Ciebie.

Etap #2 Krótka rozmowa przez telefon

Jeśli spełniasz oczekiwania, spodziewaj się telefonu. Zamienimy kilka zdań i ustalimy szczegóły spotkania na żywo.

Etap #3 Spotkanie rekrutacyjne

Jedno lub kilka - wszystko zależy od stanowiska, na które aplikujesz. Być może poprosimy Cię o wykonanie jakiegoś zadania. To także okazja, żeby pochwalić się swoimi sukcesami czy portfolio. Na tej podstawie podejmujemy decyzję o zatrudnieniu. Powodzenia!

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy