Praca - Android Developer

Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2018-02-12
Praca

Android Developer

Zadania:

  • Tworzenie i rozwój oprogramowania mobilnego oraz wbudowanego na platformie Android
  • Integracja nowych aplikacji z oprogramowaniem wewnętrznym
  • Dokumentowanie kodu
  • Rozwiązywanie problemów, testowanie i utrzymanie aplikacji
  • Współpraca z zespołem software developerów, grafików oraz zespołem R&D
  • Uczestniczenie w pełnym cyklu życia oprogramowania zgodnie z duchem Agile (Scurm/Kanban)

Wymagania:

  • Udokumentowanie doświadczenie w programowaniu na platformy mobilne
  • Dobra znajomość Android Studio
  • Umiejętność pisania własnych widoków
  • Dobra znajomość paradygmatów UI
  • Doświadczenie ze szkieletami aplikacji (np. MVC) i metodami programowania obiektowego
  • Znajomość wybranego języka skryptowego
  • Doświadczenie w testowaniu aplikacji mobilnych
  • Podstawowa znajomość zagadnień dotyczących komunikacji sieciowej
  • Znajomość systemów kontroli wersji GIT, SVN
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2

Mile widziane:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji 3D oraz znajomość zagadnień streamingu wideo
  • Doświadczenie w programowaniu na platformy embedded
  • Znajomość JavaScirpt, Python, C#, C++
  • Konto na GitHub z własnymi projektami lub autorskie aplikacje w sklepach Google/Apple
  • Znajomość innych języków programowania
  • Doświadczenie w tworzeniu responsywnych UI/layoutów
  • Wyczucie ergonomii i estetyki UI
  • Podstawowa znajomość baz danych

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Samodzielne stanowisko pracy
  • Wsparcie zespołu Software Development
  • Nieograniczony dostęp do drukarek 3D
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów