Accountant

Zadania:

  • Dekretowanie i księgowanie dokumentów,
  • Kontrola i księgowanie faktur kosztowych krajowych, importu usług oraz WNT
  • Uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej
  • Współudział w przygotowaniu deklaracji podatkowych oraz sprawozdań i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych
  • Przygotowywanie przelewów bankowych i księgowanie wyciągów bankowych
  • Potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami
  • Wsparcie działu w bieżących pracach
  • Udział w projektach wewnątrzfirmowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (rachunkowość, finanse)
  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość przepisów z zakresu ustawy o rachunkowości
  • Praktyczna znajomość aplikacji księgowo-finansowych (znajomość systemu Navision będzie dodatkowym atutem)
  • Dobra znajomość pakietu MS Office Microsoft (w szczególności MS Excel)
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów