Praca - Web Designer

Branża: Grafika / Fotografia / Sztuka, Nowe technologie / IT, Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Web Designer

Zadania:

  • Projektowanie i tworzenie nowoczesnych stron internetowych (w tym RWD)
  • Projektowanie i rysowanie interfejsów użytkownika z dużym naciskiem na użyteczność
  • Tworzenie grafik na potrzeby projektów informatycznych (e-Commerce, web enterprise),
  • Tworzenie materiałów graficznych na potrzeby aplikacji wytwarzanych przez firmę
  • Wsparcie zespołu marketingowego w przygotowywaniu kreacji na eventy oraz kampanii promocyjnych
  • Opracowywanie kreacji graficznych dla kampanii marketingowych
  • Tworzenie form reklamowych niezbędnych do kampanii (banner, mailing, Landing page)
  • Bliska współpraca z zespołem IT
  • Dbanie o spójność naszych projektów pod względem graficznym

Wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy jako Web Designer poparte przez portfolio
  • Znajomość aktualnych trendów w Web Design
  • Doświadczenie w projektowaniu serwisów responsywnych
  • Doświadczenie w projektowaniu serwisów na podstawie wireframe
  • Znajomość podstawowych zagadnienień z zakresu UX/UI
  • Biegłe posługiwanie się pakietem Adobe (Photoshop, Illustrator)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność
Mile widziane:
  • Doświadczenie i umiejętność tworzenia wizerunku marki (koncepcja, identyfikacja wizualna)
  • Doświadczenie i umiejętność projektowania architektury informacji
  • Umiejętność fotografowania i obróbki zdjęć
  • Wykonywanie zdjęć na potrzebę serwisów WWW

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów