Praca - CAD Constructor

Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2018-02-12
Praca

CAD Constructor

Zadania:
  • Udział w procesie projektowania nowych urządzeń z dziedziny druku 3D
  • Konstruowanie modułów nowych urządzeń z zachowaniem zasad technologii wytwarzania, technik montażu, bezpieczeństwa użytkowania i ergonomii
  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i instrukcji obsługi
  • Rozwiązywanie problemów technicznych podczas realizacji projektów
  • Współpraca z działem wykonującym prototypy oraz działem R&D
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowana Mechatronika lub Mechanika)
  • Min. 2 lat doświadczenia w projektowaniu maszyn CNC
  • Bardzo dobra znajomość środowiska CAD, preferowane SolidWorks, ProEngineer, NX, Catia
  • Doświadczenie w projektowaniu części z tworzyw sztucznych
  • Doświadczenie przy wdrażaniu maszyn
  • Kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Komunikatywność, otwartość, wysoka kultura osobista
Oferujemy:
  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatamiAPLIKUJ