Praca - Copywriter

Branża: Marketing / Reklama / PR, Nowe technologie / IT, Obsługa Klienta / Call Center, Sprzedaż
Dodano: 2017-04-06
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Copywriter

Zadania:

  • Współpraca z zespołem składającym się ze strategów marketingu, grafików, programistów, projektantów
  • Tworzenie przejrzystych i interesujących treści: web, e-commerce, materiały drukowane, oferty, blogi, social media
  • Udział w tworzeniu nowych projektów webowych, marketingowych, social media
  • Udział w tworzeniu nowych ofert produktów
  • Tworzenie strategii komunikacji wraz z zespołem kreatywnym
  • Tłumaczenia polsko-angielskie i angielsko-polskie

Wymagania:

  • Płynne posługiwanie się językiem polskim i angielskim
  • Umiejętność szybkiego pozyskiwania i przyswajania szczegółowej wiedzy na temat produktów
  • Kreatywność w tworzeniu treści
  • Znajomość zasad tworzenia treści sprzedażowych i marketingowych
  • Znajomość zagadnień z zakresu public relations
  • Umiejętność pracy nad wieloma projektami i zadaniami w tym samym czasie
  • Doświadczenie w pracy w mediach / marketingu / technologiach / IT
  • Zainteresowania w kierunku nowych technologii i designu
  • Znajomość platform e-commerce, marketingowych, social media, customer relations: Hootsuite, Mailchimp, Zendesk, WordPress, Opencart, Brand24

Oferujemy:

  • Pracę w młodym, dynamicznym i otwartym na niekonwencjonalne rozwiązania zespole
  • Pracę w branży nowych technologii, która podbija świat
  • Możliwość rozwoju swojego potencjału przy projektach, które mają zasięg globalny
  • Możliwość wpływu na rozwój biznesu w skali międzynarodowej
  • Integrację w i poza pracą
  • Urokliwe biuro i niezbędne narzędzia do realizowania nawet najbardziej skomplikowanych projektów