Praca - MAGISTER FARMACJI

Branża: Finanse / Ekonomia, Farmaceutyka / Medycyna, Transport / Logistyka
Dodano: 2017-05-18
Lokalizacja: Siedlce
Wygasa: 2017-06-29
Praca

 MAGISTER FARMACJI

Zadania:

  • profesjonalna i rzetelna obsługa pacjentów
  • informowanie pacjentów o działaniu i dawkowaniu leków
  • budowanie trwałych relacji z pacjentami
  • wykonywanie leków recepturowych
  • monitorowanie stanów oraz terminów ważności preparatów w magazynie apteki

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe farmaceutyczne
  • wiedza w zakresie procedur specyficznych dla sektora farmacji
  • znajomość programu aptecznego KAMSOFT będzie dodatkowym atutem
  • dobra organizacja pracy
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
  • zaangażowanie
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobywania wiedzy i umiejętności w zakresie opieki farmaceutycznej
  • atrakcyjne warunki finansowe i motywujący system premiowy
  • dodatkowy pakiet socjalny w tym prywatna opieka zdrowotna i pakiet sportowy