Praca - Programista / Informatyk

Branża: Nowe technologie / IT, Usługi Prawnicze, Zarządzanie projektem
Dodano: 2017-05-20
Lokalizacja: Częstochowa
Wygasa: 2017-06-29
Praca

Programista / Informatyk

Zadania:

  • Sporządzanie raportów pod SQL, Crystal Reports, Oracle;
  • Sporządzanie procedur oraz niezbędnej dokumentacji;
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem w/w systemów;
  • Diagnozowanie oraz optymalizacja procesów biznesowych od strony informatycznej;
  • Wytyczanie nowych trendów, proponowanie oraz odpowiedzialność za wdrożenie nowych technologii.

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość SQL, PLSQL;
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MICROSOFT OFFICE;
  • Dobra znajomość Crystal Reports;
  • Mile widziana znajomość narzędzi SQL Server (SQL Reporting Services, SQL Analysis Services, SQL Integration services).

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych umiejętności i doświadczenia;
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.