Praca - Inżynier ds. techniczno-projektowych

Lokalizacja: Poznań
Wygasa: 2018-02-16
Praca

Inżynier ds. techniczno-projektowych

Obowiązki:

  • Wykonywanie dokumentacji technicznej i rysunków w CAD
  • Przygotowywanie technicznych specyfikacji produktowych
  • Konsultacje i kompleksowe doradztwo techniczne
  • Współpraca z zagranicznymi oddziałami firmy w zakresie oferowanych produktów
  • Prowadzenie prezentacji produktowych i szkoleń

Wymagania:
  •  Wykształcenie wyższe techniczne
  • Bardzo dobra znajomość programu Auto Cad
  • Minimum dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra, praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów,
  • Samodzielność, sumienność
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność pracy zespołowej
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku lub w biurze projektowym

Oferujemy:
  • Ciekawą, samodzielną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Stanowisko z szerokim zakresem kompetencji i decyzyjności
  • Pracę w dynamicznym zespole, w miłej atmosferze
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi osobami. Gwarantujemy pełną dyskrecję. Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: „Niniejszym oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Talent Solution z siedzibą w Poznaniu (adres: ul. Cicha 19/2, 61-710 Poznań), agencję doradztwa zawodowego ujawnioną w rejestrze Marszałka Województwa Wielkopolskiego pod numerem 7511, moich danych osobowych zawartych w dokumentach rekrutacyjnych, w celu prowadzenia procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców (zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych – Dz. U. Z 2002r, Nr 101, póź. zm. 926). Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do moich danych osobowych oraz ich poprawiania i że podanie powyższych danych osobowych jest dobrowolne.”