Praca - Doradca Handlowy ds. Leasingu

Branża: Doradztwo / Konsulting, Sprzedaż
Dodano: 2017-06-02
Lokalizacja: Warszawa
Wygasa: 2017-07-07

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji działającej w sektorze bankowości poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Doradca Handlowy ds. Leasingu

miejsce pracy: Warszawa

nr ref. Dor/52/05/2017/NG

Zadania
  • Realizacja celów handlowych poprzez sieć autoryzowanych dealerów.
  • Odpowiedzialność za rozwój swojego sektora w zakresie finansowania i usług.
  • Negocjowanie umów z dealerami.
  • Przeprowadzanie akcji handlowych dedykowanych sieciom partnerskimi.
  • Animowanie sprzedaży produktów powiązanych z kredytem, leasingiem (ubezpieczenia live i non live).
  • Negocjacje, budowanie długofalowych relacji biznesowych i bieżący kontakt z kluczowymi Klientami w powierzonym regionie.
Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży leasingu, bankowości.
  • Znajomość podstaw analizy finansowej.
  • Znajomość rynku produktów finansowych i ubezpieczonych dla sektora motoryzacyjnego.
  • Podstawową znajomość legislacji leasingu w Polsce.
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji i szkoleń.
  • Ambitne podejście do realizacji planu oraz zorientowanie na wyniki.
  • Umiejętność samodzielnego działania i organizowania własnej pracy.
Oferujemy
  • Umowę o pracę.
  • Niezbędne narzędzia pracy (auto służbowe, laptop, telefon komórkowy).
  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + atrakcyjny system premiowy.
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie Generali, bony sodexo, dofinasowanie do karty umożliwiającej korzystanie z wybranych obiektów sportowych, bony okolicznościowe).