Praktyka/Staż - Program Praktyk Letnich - ścieżka Bankowość

Branża: Finanse / Ekonomia
Dodano: 2017-05-31
Lokalizacja: Olsztyn
Wygasa: 2017-07-05
Praktyka/Staż
Opis obrazka

Program Praktyk Letnich - ścieżka Bankowość

Citi to jedna z wiodących instytucji finansowych w Polsce obsługująca 200 milionów klientów w ponad 160 krajach. Oferujemy usługi dla klientów indywidualnych, korporacyjnych i instytucjonalnych zapewniając im bogaty wachlarz produktów i usług finansowych w zakresie bankowości detalicznej, bankowości korporacyjnej i inwestycyjnej, usług maklerskich, bankowości transakcyjnej oraz zarządzania majątkiem.Bank Handlowy w Warszawie SA to jedna z największych instytucji finansowych w Polsce, oferująca pod marką Citi Handlowy bogaty i nowoczesny asortyment produktów i usług bankowości korporacyjnej, inwestycyjnej i detalicznej. Bank Handlowy obsługuje 6,4 tys. klientów korporacyjnych i ok. 681 tys. klientów indywidualnych poprzez nowoczesne kanały dystrybucji oraz sieć 36 oddziałów. W skład grupy kapitałowej Banku wchodzą takie podmioty jak: Dom Maklerski Banku Handlowego i Handlowy Leasing. Przynależność do Citigroup, największej na świecie instytucji finansowej, zapewnia klientom Banku Handlowego dostęp do usług finansowych w ponad 100 krajach.

Damy Ci wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia sukcesu

Naszym zadaniem jest nauczyć Cię jak funkcjonuje instytucja bankowa od wewnątrz. Program Praktyk Letnich rozpoczyna się na początku lipca dwudniowym Orientation Days, w czasie którego praktykanci biorą udział w wolontariacie oraz przechodzą przez cykl szkoleń wprowadzających ich w kulturę Citi. Następnie, uczestnicy Programu dołączają do zespołów, w których przez około 10 tygodni realizują indywidualny projekt biznesowy.

Twoje zadania podczas trwania Programu

Podczas trwającego 2,5 miesiąca programu weźmiesz udział w realizacji wyznaczonego projektu. Będziesz miał możliwość poznać specyfikę pracy w instytucji finansowej, zapoznać się z kulturą, organizacją, oraz zasadami funkcjonowania Citi w Polsce, a także zbudować swoje kontakty zawodowe. Podczas Programu Praktyk Letnich na ścieżce bankowość będziesz miał możliwość realizacji projektu w jednym z departamentów wspierających funkcjonowanie banku, takich jak: Ryzyko, Departament Strategii, Departament Klientów Globalnych, Bankowość Przedsiębiorstw, Departament Klientów Strategicznych, Operacje dla Bankowości Detalicznej oraz Korporacyjnej, i inne.

Jesteś odpowiednim kandydatem, jeśli:

  • w okresie wakacyjnym jesteś dostępny do pracy w pełnym wymiarze godzin
  • jesteś studentem co najmniej drugiego roku studiów; preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse oraz pokrewne
  • dobrze posługujesz się językiem angielskim (Poziom minimum B1)
  • jesteś aktywnym studentem i angażujesz się w dodatkową działalność studencką
  • posiadasz zdolności analityczne oraz umiejętność pracy nad wieloma zadaniami jednocześnie
  • dobrze odnajdujesz się w pracy grupowej i potrafisz umiejętnie współpracować z innymi, aby osiągnąć wspólne cele.
  • cechuje Cię zaangażowanie, kreatywność i ambicja

Czego możesz oczekiwać od programu:

  • możliwość zdobycia wartościowego doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji
  • wsparcie o ukierunkowaniu Twojej kariery zawodowej poprzez ciekawe szkolenia oraz wsparcie opiekuna
  • możliwość kontynuacji pracy w Citit po zakończeniu Programu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie
  • bogaty pakiet benefitów (w tym pakiet opieki zdrowotnej oraz karta Multisport)
  • możliwość uzyskania feedback'u w czasie rekrutacji oraz po jej zakończeniu

Prześlij swoje CV w języku angielskim, klikając przycisk "Aplikuj teraz".
Prosimy również o dołączenie na górze CV informacji na temat preferowanego obszaru (nie gwarantuje to jednak, że trafisz do tego działu).

Prosimy również o zawarcie w aplikacji poniższej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji oraz po jego zakończeniu na potrzeby kolejnych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)."