Praca - Asystentka/asystent Członka Zarządu

Lokalizacja: Włocławek
Wygasa:

Asystentka/asystent Członka Zarządu

Opis stanowiska

  • koordynację i nadzór kalendarza spotkań
  • organizowanie i wsparcie organizacyjne spotkań biznesowych i posiedzeń
  • organizację i uczestnictwo w spotkaniach i konferencjach
  • sporządzanie protokołów i notatek ze spotkań i posiedzeń
  • koordynowanie i realizację wszystkich zadań związanych z prowadzeniem i utrzymaniem sprawie funkcjonującego sekretariatu
  • dbanie o prawidłowy przepływ informacji i dokumentów w Spółce
  • organizowanie i rozliczanie podróży służbowych
  • zarządzanie korespondencją

Wymagania

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: administracja, prawo
  • doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w firmie produkcyjnej mile widziane
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • dobra obsługa MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolności organizacyjne
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • bardzo dobra polszczyzna
  • otwartość, komunikatywność, kreatywność oraz energia do działania

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • bogaty pakiet socjalny i medyczny
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych: szkolenia, konferencje, kursy językowe
  • narzędzia niezbędne do wykonywania pracy
  • dynamiczne środowisko pracy
  • przejrzystą ścieżkę awansu wewnątrz organizacji