Targi pracy i praktyk

Wrocław

Wrocław, Hala Stulecia8 marca 2018 10:00 - 16:00

Ponad 700 pracodawców czeka z ofertami pracy!

poznaj pracodawców według kierunków
 • Deloitte
 • PwC
 • Walter Group
 • Lotte Wedel
 • Basf
 • AmRest
 • Phinance
 • Geoban
 • Ab S.A.
 • FIS Technology
 • Ups Global Business Services
 • UBS
 • Tarczyński
 • Eurobank

Opis paneli i warsztatów

 • Panel młodego specjalisty

  Jak zapewnić sobie dobry start zawodowy i rozwijać się w wymarzonym kierunku? Podczas Panelu Młodego Specjalisty twoi rówieśnicy zdradzą, jak wygląda ich codzienna praca.

 • Prezentacja firmy

  Zastanawiasz się, czy jest to praca dla ciebie? Przyjdź, posłuchaj prezentacji i zadaj pracodawcy pytania - rozwiej swoje wątpliwości zanim zaaplikujesz.

 • Szkolenie motywacyjne

  Spotkanie poprowadzą znani i lubiani, którzy odnieśli sukces i spełnienie zawodowe. Prelegenci na co dzień łączą pracę z pasją i podpowiedzą, jak odkryć i realizować pomysł na siebie.

 • Program managerski

  Szkolenia biznesowe i z kompetencji miękkich, mentoring i warsztaty rozwojowe - to nie wszystko. Sprawdź, jak skorzystać z programów managerskich w Jeronimo Martins.

 • Debata HR

  Jakie kompetencje rozwijać, żeby połączyć pracę z pasją? Dowiedz się - jak odkryć swój potencjał zawodowy oraz na jakie zawody i specjalizacje postawić w 2019 roku.

 • Warsztaty

  Nie wiesz od czego zacząć? Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej pod okiem doświadczonych rekruterów. Zacznij budować własną markę osobistą i otwórz drzwi do kariery.

Scena Główna

 • Dodaj do kalendarza
  Panel Młodego Specjalisty

  Jak odkryć potencjał zawodowy i znaleźć pracę marzeń?

  Jak odkryć swój potencjał i rozwijać się zawodowo w wymarzonym kierunku? Poznaj studentów i młodych absolwentów zatrudnionych w dużych i średnich firmach oraz start-upach. Przekonaj się, jak wygląda przykładowy dzień pracy, poznaj wyzwania i możliwości w wybranych przedsiębiorstwach.

 • Dodaj do kalendarza
  Szkolenie Motywacyjne

  "Rodzina Łopacińskich, czyli wszystko jest możliwe"

  Rodzina Łopacińskich to jedyna tego rodzaju rodzina w kraju, która nie tylko udowodniła, że śmiałe marzenia można zrealizować, ale i opowiada o tym we czwórkę na spotkaniach motywacyjnych w całej Polsce. Ich roczna wyprawa dookoła świata, organizowane festiwale podróżnicze i seria książek pt. “Zabrałam brata dookoła świata” są niesamowitymi przykładami na wspólne odkrywanie świata oraz relacji pomiędzy dziećmi i rodzicami. 


  Wykłady Rodziny Łopacińskich są zawsze niezwykłymi opowieściami o prawdziwym życiu, tym co w nim ważne, piękne, trudne, zaskakujące. Łopacińscy namawiają wszystkich do odważnych decyzji i namawiają do poszukiwania drzemiącej w każdym sile sprawczej, którą wystarczy tylko uruchomić, aby osiągnąć wielkie cele. Nikt jednak nie może zrobić tego za kogoś, a oni podpowiadają jak zainicjować ten proces i rozpocząć najlepszą przygodę życia. 


  4 mówców – 4 uczestników wyprawy. Wojciech Łopaciński – przed wyjazdem wykładowca uniwersytecki, szkoleniowiec i doświadczony manager - zrezygnował z pracy i ruszył w roczną wyprawę dookoła świata, organizując niezwykły projekt. 


  Dowiecie się jak zorganizować, zbudżetować i zrealizować roczną wyprawę z bardzo nietypowymi uczestnikami... Brak doświadczenia, niski budżet, ograniczony czas i maksymalne ryzyko nie przeszkodziło zespołowi rodziny Łopacińskich objechać 42 państwa na 5 kontynentach świata. Pokonali autostopem i lokalnymi autobusami ponad 114 tysięcy kilometrów a ich dzieci przeprowadziły w szkołach na całym świecie 28 prelekcji, opowiadając swoim rówieśnikom o Polsce i Toruniu. 


  Studium przypadku poświęcone szczegółom organizacji, przebiegu i efektom rodzinnego projektu wyprawy, podczas której wspólnie zdobyli m. in. 6 tysięczny wulkan w Boliwii i najwyższy szczyt Afryki oraz dotarli do chilijskiej Puerto Williams, najdalej wysuniętej na południe osady świata, za co otrzymali nagrodę Prezydenta Torunia za promocję miasta i zostali nominowani do nagród Alchemika 2016 i Odkrywca 2016. 


 • Dodaj do kalendarza
  Prezentacja Firmy

  Prelekcja firmy Santander Bank "Jestem szczęściarą, kocham tę robotę".  Praca w korporacji to najlepsza szkoła życia i jestem żywym tego przykładem. Santander Consumer Bank to praca z ludźmi i dla ludzi. To międzynarodowe środowisko. To dla mnie wyścig z czasem i adrenalina, czasami bieg przez płotki i łamanie konwenansów. To wyzwania, nowe możliwości, rozwój, rozwój i jeszcze raz rozwój. Ta praca to także piękne widoki, dosłownie i w przenośni. Żeby dodać jednak łyżkę dziegciu do tej beczki miodu muszę przyznać, że przez 10 lat mojego życia z korporacją zdarzały nam się różne kryzysy, jak to bywa w każdym zdrowym związku. Te sytuacje to jednak zawsze powód do wyciągania genialnych wniosków na przyszłość, a bogatsza w nowe doświadczenia nie boję kolejnych wyzwań. Jeśli chcesz posłuchać jak rozwinąć skrzydła….w bezpiecznym towarzystwie, zapraszam na spotkanie ze mną.

 • Dodaj do kalendarza
  Gwiazda

  Marzenia, pasja, ambicja czyli przepis na karierę według Filipa Chajzera.

  Marzenia, pasja, ambicja czyli przepis na karierę według Filipa Chajzera.


 • Dodaj do kalendarza
  Debata HR

  Korporacja czy mniejsza firma - wiesz, jaka praca do Ciebie pasuje?

  Czy praca w korporacji jest dla Ciebie? Czy lepiej odnajdziesz się w mniejszej firmie? Poznaj plusy i minusy pracy w różnych sektorach i znajdź pracę, która będzie do Ciebie pasować.

Warsztaty

 • Lokalizacja
  Dodaj do kalendarza

  Konsultacja CV z Adecco i Spring Professional.

  CV jest Twoją pierwszą wizytówkę przed potencjalnym pracodawcą i posłuży do wstępnej oceny Twojej osoby. Eksperci z Adecco i Spring Professional pomogą Ci w przygotowaniu profesjonalnego dokumentu, który będzie nie tyko estetyczny, lecz przede wszystkim będzie skuteczny.

 • Lokalizacja
  Dodaj do kalendarza

  Strefa foto CV z Deloitte.

  Jakie zdjęcie dodać do CV? Jaki jest najlepszy rozmiar i wymiary zdjęcia do CV? Przyjdź i zrób zdjęcie do CV w asyście profesjonalistów z Deloitte.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Sprzedaż nie taka oczywista

  Na tym warsztacie przełamiemy stereotypy dotyczące charakteru pracy w Sprzedaży. Poprzez kilka ćwiczeń pokażemy Ci, że praca ta nie polega tylko na perswazji ale przede wszystkim umiejętnym zadawaniu pytań i słuchaniu odpowiedzi. Dodatkowo, pokażemy Ci kilka schematów uczenia członków swojego zespołu – sam zdecyduj jakim liderem chcesz zostać!

 • LokalizacjaSala Warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Wielowymiarowa komunikacja w organizacji - warsztat firmy DXC Technology.

  Z pewnością potrafisz zdefiniować pojęcie komunikacji. A czy potrafisz wymienić jej różne płaszczyzny? Czy zastanawiałeś się, czym różni się komunikacja z klientem od komunikacji z przełożonym? Jak przekazać informację przełożonemu pierwszego dnia pracy i nie popełnić fau pax? Jak negocjować z klientem żeby obie strony były zadowolone? Przyjdź na nasze szkolenie i dowiedz się jak!

  Dodatkowo, zapraszamy na lekcję / warsztaty korpomowy – po naszych warsztatach niestraszne będą Ci call’e, deadline’y i requesty!

 • LokalizacjaSala Warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Funkcje przydatne na rozmowie kwalifikacyjnej i w samej pracy – tabele przestawne w Excelu.

  Weź ze sobą laptopa i wyciągnij jak najwięcej dla siebie ze szkolenia!


  Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Niestety często bywa on używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę (dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu). Dlatego jest wymagana niemal na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Przyjdź i poznaj typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Pokażemy Ci jak je rozwiązać, zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu.Lokalizacja

Wrocław
Hala Stulecia

Wystawowa 1

Hala Stulecia to wizytówka Wrocławia - to właśnie tu organizowane są największe wystawy, wydarzenia kulturalne i sportowe oraz konferencje.

To unikatowe na mapie Polski miejsce, w którym historia współgra ze współczesnością, a wyjątkowa atmosfera przyciąga mieszkańców całego Dolnego Śląska.

Targi Pracy i Praktyk - Hala Stulecia Wrocław

Jak do nas dojechać?

Wrocław
Hala Stulecia

Adres: ul. Wystawowa 1

Tramwaje: 1, 2, 4, 10

Autobusy: 145, 146, 253, 255

Partner Strategiczny

Partner technologiczny

Absolvent Talent Days Wrocław

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? Hala Stulecia. Kiedy się z nami zobaczysz? 8 marca 2018

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury.

Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!