Targi pracy i praktyk

Wrocław

Wrocław, Hala Stulecia16 października 2018 10:00 - 16:00

Ponad 750 pracodawców czeka z ofertami pracy!

poznaj pracodawców według kierunków

Warsztaty

icon

Przyjdź na warsztaty i zdobądź certyfikat

 • LokalizacjaPrzestrzeń targowa
  Dodaj do kalendarza

  Strefa Foto by Deloitte

  Podstawą dobrego CV jest profesjonalne zdjęcie. Nie masz takiego? Odwiedź Strefę Foto Deloitte podczas Absolvent Talent Days i zrób sobie zdjęcie do CV, które przykuje uwagę rekrutera. 

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 2
  Dodaj do kalendarza

  Data Science w programie R

  Wymagania: własny laptop

  We współczesnej gospodarce, opartej na wiedzy, informacji i Big Data, wykorzystanie statystyki i ekonometrii w opisywaniu zjawisk politycznych, ekonomicznych czy biznesowych jest powszechnie przyjętym standardem. Analityk danych (data scientist) jest wymieniany wśród 10 najbardziej intratnych zawodów przyszłości. Efektywne zarządzanie informacją wymaga użycia specjalistycznego oprogramowania, które pozwala  jednocześnie na wygodną pracę, wykorzystanie zaawansowanych algorytmów statystycznych i automatyzację pracy. Na wykładzie omówimy najnowocześniejsze pakiety do analizy danych, które umożliwią automatyzację i przyśpieszenie pracy – szczególnie tej cyklicznej. Następnie zostaną omówione podstawowe zasady prezentowania wyników analiz statystycznych za pomocą zrozumiałych dla przeciętnego odbiorcy wykresów. Według kanonów sztuki tworzenia wykresów wizualizacje powinny być oszczędne (elementy nieprzekazujące informacji powinny być ograniczone do minimum lub zupełnie usunięte), ale również atrakcyjne dla ich adresata – opowiadać wciągającą historię i pokazywać ciekawe zależności pomiędzy zmiennymi. Pogodzenie ze sobą obydwu aspektów – prostoty i oryginalności jest kluczem do sukcesu w pracy statystyka. Zapraszamy na wykład poświęcony analizie danych za pomocą programu R – obecnie najpopularniejszego narzędzia do wykonywania zaawansowanych analiz danych ilościowych. • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Agile, SCRUM ... ale o co chodzi?

  Często w ofertach pracy znajdziesz sformułowanie „pracujemy w scrumie”, „mamy agilowe podejście do zarządzania”. Ale o co chodzi? Co to jest SCRUM i dlaczego warto pracować w tej metodologii? Jeśli szukasz odpowiedzi na te pytania, to także jest prelekcja dla Ciebie! Podczas prezentacji dowiesz się na czym polega ta metodologia pracy, dlaczego mówi się o SCRUMie jako genialnym sposobie połączenia kreatywności i produktywności i dlaczego w SCRUMie pracuje się wygodnie...

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 2
  Dodaj do kalendarza

  Triki w Excelu – case’y rozmów kwalifikacyjnych

  Wymagania: własny laptop


  Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Niestety często bywa on używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę (dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu). Dlatego jest wymagana niemal na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Przyjdź i poznaj typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Pokażemy Ci, jak je rozwiązać, zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu, jak również pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu. • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Jak być „Agile” z wykorzystaniem narzędzia MS Team Foundation Server.

  Być zwinnym to modne i oczekiwane hasło w dziedzinie zarządzania i prowadzenia projektów IT( i nie tylko). Skuteczne wykorzystanie założeń i możliwości metodologii AGILE wymaga wsparcia narzędzia, bez którego trudno ogarnąć wiele wymiarów projektu takich jak wymagania, zadania, czy monitoring statusu prac. Na rynku jest wiele narzędzi wspierających nowoczesne prowadzenie projektów. Jednym z nich jest Team Foundation Server – produkt bardzo intensywnie rozwijany przez firmę Microsoft. Wyjątkowo zintegrowany z technologią i narzędziami MS jak np. z Visual Studio, czy z pakietem MS Office. W jaki sposób wykorzystać narzędzie Microsoft do zwinnego prowadzenia projektów. Od Waterfall do Agile – czy i jak TFS może wesprzeć zespół IT być bardziej „Agile”.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Optymalizacja procesu produkcji - kosmos możliwości z Lean Six Sigma.

  Spotkanie przeznaczone jest dla osób zainteresowanych tematyką optymalizacji procesu produkcyjnego. Podczas szkolenia przedstawię i opiszę spectrum możliwości, jakie niesie ze sobą Lean Six Sigma. Wszystko to zostanie poparte realnymi przykładami, z którymi mieliśmy do czynienia w naszej firmie. Będzie trochę teorii, ogólnych zasad i założeń, ale także porcja praktycznej wiedzy, która pozwoli w większym stopniu zrozumieć koncepcję Lean.

Jak do nas dojechać?

Wrocław
Hala Stulecia

Adres: ul. Wystawowa 1

Tramwaje: 1, 2, 4, 10

Autobusy: 145, 146, 253, 255

Partner strategiczny

Partner technologiczny

Partner merytoryczny

Partner wspierający

Partner naukowy

Patron medialny

Absolvent Talent Days Wrocław

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? Hala Stulecia. Kiedy się z nami zobaczysz? 16 października 2018

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury.

Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!