Zamknij
Ten warsztat już się zakończył.
Szkolenie
IT nie tylko dla technicznych, czyli jakie inne możliwości kariery można znaleźć w software house
15:10 - 16:00
Sala 3
Wolne miejsca: 15

Netguru, polska spółka akcyjna oferująca usługi doradztwa, tworzenia oprogramowania oraz projektowania produktów cyfrowych. Jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie, wyróżnioną m.in. przez Financial Times, Deloitte i Forbes.

Firma powstała w 2008 r. Obecnie ma na koncie ponad 600 ukończonych projektów. Zespół liczy ponad 600 osób pracujących w jednym z dziewięciu biur lub zdalnie. W 2019 roku Netguru znalazło się na 6. miejscu (druga wśród polskich firm) na liście najbardziej pożądanych pracodawców IT w Polsce w rankingu portalu IT Bulldogjob. Od początków swojej działalności firma promuje ideę pracy zdalnej i transparentnej komunikacji widełek płacowych w ogłoszeniach o pracę, jasnych zasad awansów i podwyżek.

Netguru współpracuje przede wszystkim z firmami z Wielkiej Brytanii, Niemiec, Szwajcarii, Stanów Zjednoczonych, a także z Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Firma pracuje zarówno z największymi markami na świecie, takimi jak Volkswagen, IKEA, czy Keller Williams, jak również z wieloma szybko rosnącymi startupami, m.in. w branży finansowej (solarisBank), edukacyjnej (Babbel), czy nawet z producentami robotów (Temi).

Praca w takie firmie jak Netguru kojarzy się przede wszystkim z dołączeniem do jednego z technicznych zespołów, lecz nic bardziej mylnego. Ponad 30% pracowników Netguru stanowią osoby zatrudnione na innych stanowiskach niż techniczne i designerskie. Podczas tego warsztatu postaram się przybliżyć wybrane stanowiska, ścieżki kariery i możliwości jakie niesie za sobą dołączenie do takich zespołów jak: Project Management, Business Development, People, Finanse i Operations. 

Podpowiem również jak zwiększyć swoje szanse w procesie rekrutacyjnym - o czym pamiętać i czym się kierować podczas aplikacji, rozmowy rekrutacyjnej i negocjowania oferty. 

IT nie tylko dla technicznych, czyli jakie inne możliwości kariery można znaleźć w software house
Magdalena Owczarzak,
Warsztaty są zorganizowane dla uczestników Absolvent Talent Days.

Zobacz kto wystąpi podczas Absolvent Talent Days w Poznaniu

Zastanów się, czego szukasz lub po prostu wybierz to, co Cię zaciekawiło. Duży wybór warsztatów i prelekcji pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności oraz zdobyć nowe.

Bądź z nami podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce!