Targi pracy i praktyk

Poznań

Poznań, Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 313 listopada 2018 10:00 - 16:00

Ponad 750 pracodawców czeka z ofertami pracy!

poznaj pracodawców według kierunków

Opis paneli i warsztatów

 • Panel młodego specjalisty

  Jak zapewnić sobie dobry start zawodowy i rozwijać się w wymarzonym kierunku? Podczas Panelu Młodego Specjalisty twoi rówieśnicy zdradzą, jak wygląda ich codzienna praca.

 • Prezentacja firmy

  Zastanawiasz się, czy jest to praca dla ciebie? Przyjdź, posłuchaj prezentacji i zadaj pracodawcy pytania - rozwiej swoje wątpliwości zanim zaaplikujesz.

 • Szkolenie motywacyjne

  Spotkanie poprowadzą znani i lubiani, którzy odnieśli sukces i spełnienie zawodowe. Prelegenci na co dzień łączą pracę z pasją i podpowiedzą, jak odkryć i realizować pomysł na siebie.

 • Program managerski

  Szkolenia biznesowe i z kompetencji miękkich, mentoring i warsztaty rozwojowe - to nie wszystko. Sprawdź, jak skorzystać z programów managerskich w Jeronimo Martins.

 • Debata HR

  Jakie kompetencje rozwijać, żeby połączyć pracę z pasją? Dowiedz się - jak odkryć swój potencjał zawodowy oraz na jakie zawody i specjalizacje postawić w 2019 roku.

 • Warsztaty

  Nie wiesz od czego zacząć? Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej pod okiem doświadczonych rekruterów. Zacznij budować własną markę osobistą i otwórz drzwi do kariery.

Scena Główna

Warsztaty

icon

Przyjdź na warsztaty i zdobądź certyfikat

 • LokalizacjaPrzestrzeń targowa
  Dodaj do kalendarza

  Strefa Foto by Deloitte

  Podstawą dobrego CV jest profesjonalne zdjęcie. Nie masz takiego? Odwiedź Strefę Foto Deloitte podczas Absolvent Talent Days i zrób sobie zdjęcie do CV, które przykuje uwagę rekrutera. 

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Szkolenie firmy Arjo

  Więcej informacji już wkrótce.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Szkolenie firmy H&M

  Więcej informacji już wkrótce.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Triki w Excelu – case’y rozmów kwalifikacyjnych

  Wymagania: własny laptop

  Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Niestety często bywa on używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę (dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu). Dlatego jest wymagana niemal na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Przyjdź i poznaj typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Pokażemy Ci, jak je rozwiązać, zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu, jak również pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu.
Jak do nas dojechać?

Poznań
Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 3

Adres: ul. Głogowska 14
MTP - Pawilon 1
(wejście bramą nr 10)

Tramwaje: 3, 5, 6, 8, 9, 10, 11, 15, 18

Autobusy: 45, 49, 68, 235, 236, 239, 246, 251

Partner strategiczny

Partner jubileuszu

Partner technologiczny

Partner merytoryczny

Partner wspierający

Patron medialny

Absolvent Talent Days Poznań

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? Międzynarodowe Targi Poznańskie, Pawilon 3. Kiedy się z nami zobaczysz? 13 listopada 2018

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury.

Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!