Absolvent Talent Days

Największe targi pracy i praktyk w 8 miastach Polski

Kontakt dla uczestników:

Masz pytania dotyczące targów? Napisz na adres: [email protected]

§Pobierz Press Pack

Akredytacja medialna

Jeżeli jesteś przedstawicielem mediów i chcesz wziąć udział w Absolvent Talent Days, napisz do nas mail na adres: [email protected] w treści wpisując:

- nazwę i rodzaj mediów,
- imiona, nazwiska i funkcje dziennikarzy zgłaszających chęć udziału w wydarzeniu.

O decyzji udzielenia akredytacji medialnej poinformujemy Cię do 4 dni roboczych po odebraniu wiadomości. Po potwierdzeniu przez nas otrzymania akredytacji, będzie ona czekać przy rejestracji w dniu wydarzenia. Akredytacje przyznawane są bezpłatnie.

Kontakt dla pracodawców:

Jeżeli chcesz, żeby Twoja firma znalazła się wśród wystawców podczas Absolvent Talent Days, skontaktuj się z nami.

Michał Rosołowski
Head of Business Development
+48 796 999 617
[email protected]


Kontakt dla mediów:

Gabriela Rakowska
Head of Marketing
[email protected]
+48 733 888 771

Idea Absolvent Talent Days

Na Absolvent Talent Days co sezon rejestruje się ponad 50 tysięcy młodych ludzi, którzy mogą wybierać spośród ponad 3000 ofert pracy i praktyk. Do tej pory pomogliśmy już ponad 8 tysiącom z nich zostać szczęśliwymi zatrudnionymi. Co więcej, 75% uczestników poleciłoby Absolvent Talent Days swoim znajomym.

Dla młodych stawiających pierwsze kroki na rynku pracy

Przy tworzeniu koncepcji Absolvent Talent Days zależało nam, by rozszerzyć program targów pracy i praktyk o wysokiej jakości merytorykę, dzięki której młodzi zdobędą niezbędną wiedzę i umiejętności na start i rozwój kariery zawodowej. Z tego względu uczestnicy wydarzenia nie tylko zapoznają się z aktualną ofertą rekrutacyjną najważniejszych firm w Polsce, ale także mogą bezpłatnie wziąć udział w certyfikowanych szkoleniach i debatach z ekspertami HR, prezesami polskich przedsiębiorstw oraz gwiazdami popkultury.

Warto wspomnieć o bezpłatnych usługach doradczych jak np. możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV albo skonsultowania dokumentów aplikacyjnych. Poza tym, można po prostu miło spędzić czas, w strefie chill nawiązać nowe znajomości, wymienić się doświadczeniami.

Dla pracodawców

Absolvent Talent Days to także doskonała okazja dla firm na rozwój skutecznych działań employer brandingowych, wyróżnienie się na coraz bardziej konkurencyjnym rynku pracy i pozyskanie wartościowych pracowników. Podczas VI edycji wydarzenia zaufało nam ponad 340 przedsiębiorstw, które prezentowały swoje oferty rekrutacyjne w 8 największych miastach Polski docierając do ponad 37 tysięcy młodych ludzi, szukających pracy i praktyk. 36% z nich deklarowała gotowość zatrudnienia od zaraz, a 1/3 uczestników miała już za sobą roczne doświadczenie zawodowe.

Dołącz do nas

Absolvent Talent Days powstało z zamiarem stworzenia nowej jakości na rynku targów pracy i praktyk. Idea ta wciąż pozostaje naszym głównym celem. Wierzymy, że każda kolejna edycja będzie jeszcze lepsza i Absolvent Talent Days stanie się nieodłącznym miejscem na mapie spotkań studentów, absolwentów i pracodawców.

Dane firmy

Absolvent.pl Sp. z o.o.

ul. Grochowska 306/308
03-840 Warszawa
KRS 0000447104 NIP 5213636204
Wysokość kapitału zakładowego 262.372,00 PLN