Targi pracy i praktyk

Katowice

Katowice, Międzynarodowe Centrum Kongresowe9 października 2018 10:00 - 16:00

Ponad 750 pracodawców czeka z ofertami pracy!

poznaj pracodawców według kierunków

Warsztaty

icon

Przyjdź na warsztaty i zdobądź certyfikat

 • LokalizacjaPrzestrzeń targowa
  Dodaj do kalendarza

  Strefa Foto by Deloitte

  Podstawą dobrego CV jest profesjonalne zdjęcie. Nie masz takiego? Odwiedź Strefę Foto Deloitte podczas Absolvent Talent Days i zrób sobie zdjęcie do CV, które przykuje uwagę rekrutera. 

 • LokalizacjaSala Warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Od marzeń do sukcesu. Jak stawiać i osiągać cele zawodowe?

  Dobrze sformułowany cel to połowa sukcesu. Podczas szkolenia dowiesz się jak definiować cele i sprawdzać, czy ich realizacja idzie w dobrą stronę. Jak planować drobne i mierzalne kroki, które doprowadzą do założonego celu? Nasze szkolenie to również wsparcie w budowaniu pewności siebie, radzeniu sobie z przeszkodami i kryzysami. Wiedza o tym, jakie cechy charakteru pomagają, a jakie utrudniają samorealizację.

  Jeśli chcesz zbudować satysfakcję z kariery zawodowej w oparciu o poznanie swojego potencjału i odpowiednie zarządzanie zmianą, to propozycja dla Ciebie!

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Triki w Excelu – case’y rozmów kwalifikacyjnych

  Wymagania: własny laptop

  Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Niestety często bywa on używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę (dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu). Dlatego jest wymagana niemal na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Przyjdź i poznaj typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Pokażemy Ci, jak je rozwiązać, zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu, jak również pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu.

 • LokalizacjaSala warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Jak stawiać i osiągać cele zawodowe?

  Dobrze sformułowane cele to połowa sukcesu. Ale jak je definiować i sprawdzać, czy ich realizacja idzie w dobrą stronę? I w jaki sposób planować drobne i mierzalne kroki, które doprowadzą cię do wymarzonej pracy? Jeśli i Ty chcesz poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie spotkaj się z nami na Absolvent Talent Days!

Jak do nas dojechać?

Katowice
Międzynarodowe Centrum Kongresowe

Adres: plac Sławika i Antalla 1

Tramwaje: 1, 6, 11, 13, 16, 19, 22, 33, 43

Partner strategiczny

Partner technologiczny

Partner merytoryczny

Partner wspierający

Partner naukowy

Patron medialny

Organizacje wspierające

Absolvent Talent Days Katowice

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? Międzynarodowe Centrum Kongresowe. Kiedy się z nami zobaczysz? 9 października 2018

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury.

Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!