Zamknij
Ten warsztat już się zakończył.
Szkolenie
Stres przed spotkaniem rekrutacyjnym
12:40 - 13:30
Sala 4
Wolne miejsca: 57

Dla kogo ten warsztat?

Szukasz pracy, ale spotkania rekrutacyjne to dla Ciebie katorga? Nie umiesz dobrze przeprowadzić ważnych rozmów? Odwlekasz załatwianie ważnych spraw? Odczuwasz wielką tremę przed wystąpieniem publicznym? Zbyt często - pod wpływem emocji - podejmujesz niewłaściwe decyzje? Czasem wybuchasz, a potem masz moralnego kaca? Nieustannie odczuwasz presję? Nie umiesz się zmotywować? Często masz wszystkiego dosyć? Jeśli kilka opisanych powyżej sytuacji jest Ci bliskich – ten warsztat jest dla Ciebie.

Czego możesz oczekiwać?

Możesz oczekiwać, że stres przestanie Cię ograniczać. Poradzisz sobie z problemami. Przestaniesz się bać. Twój nastrój się poprawi. Będziesz osobą, której nie da się łatwo zestresować. Twój spokój będzie się udzielał innym. Poprawią się Twoje relacje. „Obiecanki cacanki”? Nie obiecuję, że stanie się to natychmiast. Machnę czarodziejską różdżką i staniesz się innym człowiekiem. Wręcz przeciwnie. Zmiana będzie następować stopniowo. Niektóre rzeczy zmienisz natychmiast po warsztacie. Nad innym trzeba będzie popracować dłużej. To Ty tego dokonasz. A ja Ci pokażę narzędzia. Ale Ty nauczysz się nimi posługiwać. To Ty będziesz ich używać i w ten sposób zmieniać siebie. W niektórych obszarach będzie to wymagało zainwestowania czasu.

Co będziemy robić na warsztacie?

Poznasz 3 narzędzia do pracy ze stresem.

1. Odkryjesz co pobudza Twoje emocje.

2. Nauczysz się wpływać na swój nastrój.

3. Poznasz sposób na „przygotowanie emocji do egzaminu”.

Rzecz jasna, aby te narzędzia przyniosły efekty trzeba ich używać. A niektóre z nich mogą wymagać ćwiczeń, aby nabrać wprawy w ich używaniu. Jeśli nie masz ochoty ćwiczyć, nie będziesz poznanych narzędzi wykorzystywać w swoim życiu – nic się nie zmieni. Sama obecność na warsztacie nie uwolni Cię od stresu na stałe. Choć w czasie warsztatu najprawdopodobniej Twój stres wyraźnie zmaleje.

Stres przed spotkaniem rekrutacyjnym
Krzysztof Skubis , mgr. fizyki, dr. n. medycznych, trener, mentor, blogger
Warsztaty są zorganizowane dla uczestników Absolvent Talent Days.

Zobacz kto wystąpi podczas Absolvent Talent Days w Warszawie

Zastanów się, czego szukasz lub po prostu wybierz to, co Cię zaciekawiło. Duży wybór warsztatów i prelekcji pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności oraz zdobyć nowe.

    Bądź z nami podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce!