Zamknij
Ten warsztat już się zakończył.
Szkolenie
Business Intelligence, czyli jak z sukcesem budować interdyscyplinarne systemy raportowe.
13:00 - 14:00
Sala 3
Wolne miejsca: 48

Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kariery w obszarze Business Intelligence - najszybciej rozwijającej się gałęzi IT? Chcesz wiedzieć jakich kompetencji oczekuje od Ciebie przyszły pracodawca i jak wygląda dzień z życia specjalisty BI w Getin Noble Banku?

Jeśli jesteś zainteresowany odpowiedziami na powyższe pytania, zapisz się na nasze warsztaty. Omówimy historię rozwoju aplikacji raportowych na platformie Oracle Business Intelligence. Zaprezentujemy techniczne i funkcjonalne aspekty tworzenia zintegrowanych portali raportowych.

Przedstawimy autorskie metody projektowania layoutów graficznych i ich ergonomii. Wyjaśnimy, czym jest analityka wizualna i dlaczego jest tak ważna dla użytkowników końcowych. W oparciu o własne doświadczenia, podamy recepty na idealne analizy i optymalny projekt rozwoju BI w organizacji. Zapraszamy serdecznie do udziału wszystkie osoby zainteresowane tematyką BI, w szczególności przyszłych i obecnych analityków, programistów, webmasterów.

Po warsztatach z przyjemnością odpowiemy na dodatkowe pytania dotyczące naszej pracy.

Business Intelligence, czyli jak z sukcesem budować interdyscyplinarne systemy raportowe.
Marta Kaczmarek , Starszy Specjalista w Obszarze Bussines Intelligence @Getin Noble Bank S.A.
Warsztaty są zorganizowane dla uczestników Absolvent Talent Days.

Zobacz kto wystąpi podczas Absolvent Talent Days w Warszawie

Zastanów się, czego szukasz lub po prostu wybierz to, co Cię zaciekawiło. Duży wybór warsztatów i prelekcji pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności oraz zdobyć nowe.

    Bądź z nami podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce!