Zamknij
Ten warsztat już się zakończył.
Szkolenie
Chinese dream za półdarmo - przygoda, studia i kariera w Państwie Środka
12:00 - 12:50
Sala 3
Wolne miejsca: 68

Podczas prelekcji:

1. Poznasz ciekawe fakty na temat Chiny. Dowiesz się między innymi jak chińskie uniwersytety plasują się w światowych rankingach. Jak wygląda kwestia zarobków w Chinach. Które z chińskich barnów i w jaki sposób znalazły się w światowej czołówce. Ponadto wiele innych.

2. Dowiesz się jak wygląda organizacja studiów w Chinach. Na jakich warunkach rozpoczęte w Polsce studia można kontynuować w Państwie Środka. Dowiesz się szczegółów na temat możliwości odbycia rocznego kursu językowego. Przedstawiona zostanie możliwość skorzystania z programów studiów opracowanych przez Enterprise Alliance ( Huawei, Alibaba itd.)

3. Następnie dowiesz się o kosztach życia w Chinach, a co ważniejsze o stypendiach możliwych do uzyskania w celu ich zminimalizowania, włączając w to pełne stypendia ( pokrywające: czesne, zakwaterowanie oraz koszty życia)

4. Nasz Insider podzieli się informacjami z pierwszej ręki o tym jak wygląda dzień na Chińskim uniwersytecie z perspektywy studenta. Opowie o organizacji zajęć, studiach, życiu studenckim oraz imprezach. Ponadto opowie z jakimi problemami można spotkać się po przyjeździe i jak się do nich przygotować

5. Dowiesz się o możliwościach spędzania wolnego czasu i spożytkowania wakacji. Kiedy najlepiej lecieć do Tajlandii, żeby uniknąć pory deszczowej, czy lepiej latać samolotem czy jeździć super szybkim pociągiem, jak będąc obcokrajowcem imprezować za darmo oraz wiele więcej.

6. Na koniec będziesz mieć możliwość zadania pytań obojgu z naszych prelegentów.

Jakub Lisiński, Współzałożyciel AsianShip
Cezary Papiewski, Uczestnik programu stypendialnego AsianShip
Warsztaty są zorganizowane dla uczestników Absolvent Talent Days.

Zobacz kto wystąpi podczas Absolvent Talent Days w Warszawie

Zastanów się, czego szukasz lub po prostu wybierz to, co Cię zaciekawiło. Duży wybór warsztatów i prelekcji pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności oraz zdobyć nowe.

    Bądź z nami podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce!