Zamknij
Ten warsztat już się zakończył.
Szkolenie
Adaptive Workplace
14:50 - 15:40
Sala 1
Wolne miejsca: 53

„Czy Göteborg to miasto w Szwecji? Tak, ale u nas nie tylko! Dla nas to też synonim nowoczesnej przestrzeni biurowej, zaprojektowanej zgodnie z koncepcją Adaptive Workplace, w centrum której znajduje się pracownik i jego potrzeby.

Czasy, kiedy pracę biurową utożsamiano z siedzeniem za biurkiem i skrupulatnym wykonywaniem powierzonych zadań dawno już minęły. Dziś wymaga ona znacznie większej aktywności i wielozadaniowości. Dzięki wszechobecnemu dostępowi do internetu realizacja powierzonych zadań okazała się możliwa w każdym miejscu i o dowolnej porze. Zmieniający się charakter pracy w naturalny więc sposób wpłynął na oczekiwania i potrzeby komunikowane przez pracowników. INEA postanowiła pójść w ślad za tymi szybko dokonującymi się zmianami i przygotować biuro, którego aranżacja odpowiada na aktualne style pracy – tego, co robimy, w jaki sposób i czego w związku z tym potrzebujemy, by efektywnie realizować zadania.

Na warsztacie opowiemy o tym:

1. Czym jest koncepcja Adaptive Workplace.

2. Jakie są korzyści z pracy w nowoczesnym biurze.

3. Jak wygląda nasza przestrzeń „od kuchni”.

Dołącz do nas i przekonaj się jak wygląda #mojedobremiejscepracy.”

Adaptive Workplace
Alicja Kakała-Szadkowska, Dyrektor Zakupów i Administracji w Grupie INEA
Agnieszka Patyna , HR Manager/HR Business Partner w Grupie INEA
Warsztaty są zorganizowane dla uczestników Absolvent Talent Days.

Zobacz kto wystąpi podczas Absolvent Talent Days w Poznaniu

Zastanów się, czego szukasz lub po prostu wybierz to, co Cię zaciekawiło. Duży wybór warsztatów i prelekcji pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności oraz zdobyć nowe.

Bądź z nami podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce!