logo Absolvent talent days online

Targi pracy online
27 - 28 października

Bądź click przed innymi i zadbaj o swoją karierę!

Przed nami kolejna edycja największego wydarzenia karierowego w Polsce. Skutecznie łączymy Młode Talenty z Pracodawcami

hero image

Odkryj tysiące możliwości zawodowych u TOP pracodawców

Połączyliśmy Młode Talenty z ponad 1200 pracodawcami podczas Absolvent Talent Days.

Absolvent Talent Days Online - Logo PWC
Absolvent Talent Days Online - Logo Astra Zeneca
Absolvent Talent Days Online - Logo ABB
Absolvent Talent Days Online - Logo Motorola
Absolvent Talent Days Online - Logo CBA
Absolvent Talent Days Online - Logo Google
Absolvent Talent Days Online - Logo Philips
Absolvent Talent Days Online - Logo EY

Poznaj wszystkich na Targach Pracy Online:

Wyprzedź konkurencję!
Daj się poznać wymarzonemu pracodawcy w rozmowie 1:1

Zobacz jakie to proste!

„Po Absolvent Talent Days Online udało mi się znaleźć moją pierwszą pracę. Jest to praca w firmie Sopra Steria w Katowicach, jako RPA Developer.”

Adam

Uczestnik edycji wiosna 2021

Intuicyjna platforma targowa dająca szereg możliwości

Oferty pracy od TOP pracodawców
Spotkania 1:1 z pracodawcami
Sesje Q&A z przedstawicielami firm
Warsztaty z ekspertami
Oferty pracy

Znajdź dopasowane oferty pracy, korzystając z naszych rekomendacji. Dzięki systemowi e-CV zaaplikujesz na nie zaledwie 1 kliknięciem - to takie proste!

Zwiększ swoją szanse na nową pracę! Spotkaj pracodawców również na żywo!

Targi pracy i praktyk

Warszawa

06 października 2021

Kraków

12 października 2021

Katowice

14 października 2021

Dowiedz się więcej

Im już się udało. Czas na Ciebie! 💪

Skorzystaj z rozwiązań, które gwarantują 100% sukcesu. Dzięki udziałowi w Wirtualnych Targach Pracy, Ty i pracodawcy poznajecie się bliżej, a w efekcie - zwiększasz swoją szansę na zatrudnienie! Jak zrobili to inni?

„Dowiedziałam się co zmienić w CV, żeby było efektywne. W dodatku podczas rozmowy z pracodawcą dowiedziałam się, że jestem w kolejnym etapie rekrutacji co oszczędziło mi stresu. Czekam na ostateczną decyzję, ale wszystko wskazuje, że będę pracowała w jednej z najlepszych firm w Polsce”

JoannaUczestniczka edycji wiosna 2021

,,Poznałem pracodawcę, do którego złożyłem aplikację. Około godziny temu skończyłem kolejny etap rekrutacji i czuję, że poszło bardzo dobrze. Jeśli mam rację, to dzięki Absolvent Talent Days mam świetną pracę w wymarzonej branży.”

PatrykUczestnik edycji wiosna 2021

„Dzięki spotkaniom 1:1 odzywały się do mnie firmy z zaproszeniami na rozmowy, odzew był znacznie większy niż przy szukaniu pracy na innych portalach i stronach. Jestem bardzo zadowolona, że wzięłam udział w wydarzeniu.”

PaulinaUczestniczka edycji wiosna 2021
86%

uczestników pozytywnie oceniło możliwość zapoznania się z pracodawcą w formie wideorozmowy

92%

uczestników pozytywnie oceniło opcję szybkiej aplikacji za pomocą e-CV

Przyciągająca, wartościowa formuła

Nasza platforma targowa odpowiada na twoje potrzeby, umożliwiając ci łatwą rejestrację oraz aplikację jednym kliknięciem, dzięki czemu nie musisz wypełniać setek formularzy.

Weź udział w Absolvent Talent Days Online:

 • Dopasowane oferty pracyNa podstawie danych zawartych w formularzu rejestracyjnym dopasujemy cię do odpowiednich pracodawców i ofert pracy
 • Kompletne informacje o pracodawcyPlatforma targowa umożliwia szybki i łatwy dostęp do najważniejszych informacji dotyczących pracodawcow oraz oferowanych stanowisk
 • E-Warsztaty o różnorodnej tematyce,od rozmów rekrutacyjnych i porad dotyczących twojego CV po zarządzanie projektami w największych firmach
 • E-spotkania 1:1 z pracodawcamiZapisz się na rozmowę z potencjalnym pracodawcą za pomocą wygodnego kalendarza, który możesz dostosować do swoich aktywności

… a to wszystko bez wychodzenia z domu!

Partnerzy:

Partnerzy regionu:

Łódzkie

Absolvent Talent Days Online - Logo Philips

Małopolskie

Absolvent Talent Days Online - Logo Hedgeserv
Absolvent Talent Days Online - Logo TTEC

Wielkopolskie

Absolvent Talent Days Online - Logo McKinsey

Partnerzy medialni:

Absolvent Talent Days Online - Logo Eska
Absolvent Talent Days Online - Logo Eurostudent

Frequently asked questions

Wystarczy, że wejdziesz na stronę targów pracy online. Bez konieczności rejestracji sprawdzisz tam wszystkie możliwości, jakie daje Ci nasza platforma. Możesz podejrzeć m.in.:

 • jakich pracodawców spotkasz na Absolvent Talent Days Online,
 • jakie warsztaty i Q&A odbędą się podczas targów,
 • z kim będziesz mieć okazję porozmawiać twarzą w twarz podczas e-spotkania, by zdobyć wymarzoną pracę!

Aby zapisać się na warsztat czy rozmowę z pracodawcą, będziesz jednak musiał/a się zarejestrować, a następnie zalogować.

Udział w targach Absolvent Talent Days Online jest całkowicie bezpłatny!

Do korzystania z naszej platformy wystarczy Ci komputer, laptop, tablet lub telefon i podłączenie do internetu. Jednak, aby skorzystać z naszej platformy bez żadnych zakłóceń polecemy:

 • Rekomendowana prędkość łącza 20mb/s ! Nie polecamy korzystania z platformy przy użyciu danych sieci komórkowej z uwagi na niższy transfer danych oraz duże ich zużycie.
 • Rekomendowane wersje przeglądarek mobile: iOS: Safari 14+ / Google Chrome: 90+ Android: Chrome 73
 • Rekomendowane wersje systemów mobile: iOS: 14+ Android: 9+
 • Rekomendowane wersje systemów dla urządzeń stacjonarnych: Windows 10 (wersja 2004) LUB nowszy Mac OS Mojave 10.14.6 LUB nowszy
 • Rekomendujemy korzystanie z najnowszych dostępnych wersji przeglądarek: Google Chrome Safari Microsoft Edge Mozilla Firefox

Zalecamy korzystanie z rozdzielczości na urządzeniach stacjonarnych od 1366x768 pikseli w górę. W przypadku korzystania z mniejszych rozdzielczości mogą wystąpić niepożądane błędy wyświetlania interfejsu graficznego użytkownika.

Jeżeli brałeś/łaś już udział w poprzednich edycjach naszych targów lub po prostu posiadasz konto na www.absolvent.pl, wystarczy że klikniesz w ikonę (wstawić ikonę ludzika) i wybierzesz opcję "Zaloguj się". Możesz zrobić to też teraz, klikając w ten link.

Jeżeli nigdy nie brałeś/łaś udziału w naszych targach i nie masz konta na www.absolvent.pl, wystarczy że klikniesz w ikonę (wstawić ikonę ludzika) i wybierzesz opcję "Zarejestruj się". Możesz zrobić to też teraz, klikając w ten link.

Dane możesz edytować w każdej chwili. Po zalogowaniu i wejściu na platformę naszych targów, kliknij w ikonę (wstawić ikoną ludzika). Przejdziesz wówczas do formularza rejestracyjnego - tego samego, w którym uzupełniałeś/łaś swoje dane na samym początku podczas rejestracji. To właśnie tam dokonasz edycji swoich danych lub załadujesz CV.

MOJE AKTYWNOŚCI

W jednym miejscu będziesz mieć podgląd: ulubionych pracodawców, ofert na które zaaplikujesz oraz warsztatów, Q&A i spotkań 1:1 z pracodawcami, na które się zapiszesz. Dzięki temu łatwiej i szybciej dotrzesz do odpowiedniej zakładki czy podstrony.

LISTA PRACODAWCÓW

Tutaj znajdziesz wszystkich pracodawców, którzy biorą udział w targach Absolvent Talent Days Online. Masz opcję filtrowania ich po interesującej Cię lokalizacji, nazwie firmy czy dziale, w którym chcesz pracować. Skorzystaj z filtra "Dopasowani do Ciebie", a pokażemy Ci tylko tych pracodawców, którzy pasują do Twoich, wskazanych podczas rejestracji preferencji.

OFERTY PRACY OD TOP PRACODAWCÓW

Podczas targów pracy zobaczysz oferty dedykowane dla studentów, absolwentów i młodych profesjonalistów, od TOPowych z całej Polski.

Dzięki temu, że wypełnisz dane przy rejestracji będziesz mógł/ mogła zobaczyć dopasowane oferty pracy do Twoich zainteresowań i preferowanej lokalizacji.

System e-CV pozwoli Ci zaaplikować na taką ofertę 1 kliknięciem (CV zostanie wysłane automatycznie od pracodawcy).

SPOTKANIA 1:1 Z PRACODAWCAMI

Spotkania z pracodawcami możesz potraktować na dwa sposoby:

 • jako luźną rozmowę z przedstawicielami firmy, podczas której dopytasz np. o atmosferę panującą w firmie, możliwe ścieżki kariery czy oferowane benefity,
 • jako wstępną rozmowę kwalifikacyjną, będącą okazją na wzajemne zapoznanie się z pracodawcą oraz zadanie pytań dotyczących konkretnej oferty pracy lub stażu.
Jak się zapisać na spotkanie z pracodawcą?Przejdź do zakładki ze spotkaniami 1:1 i znajdź pracodawcę, z którym chcesz porozmawiać, a następnie zapisz się na odpowiadający Ci termin spotkania. W dniu spotkania odwiedź zakładkę "Moje aktywności" lub "Spotkania 1:1" i kliknij w kafelek zapisanej rozmowy. Przejdziesz do widoku, który pozwoli Ci na sprawdzenie ustawień kamery i mikrofonu. Wszystko działa? Pozostaje już tylko dołączyć do rozmowy!

Nie martw się, że ze względu na udział w innych aktywnościach (np. warsztacie) zapomnisz o umówionym spotkaniu. Na chwilę przed rozmową wyślemy Ci notyfikację z przypomnieniem.Brak wolnych miejsc na dogodne dla Ciebie terminy?Nic straconego! W kalendarzu spotkań danego pracodawcy kliknij w "Zostaw kontakt do siebie". Dzięki temu pracodawca otrzyma informację, że chcesz z nim porozmawiać i będzie mógł umówić się z Tobą na indywidualną rozmowę jeszcze podczas lub już po targach pracy.Co zrobić, gdy wystąpią problemy techniczne?Wiadomo, zdarza się nawet najlepszym! Zarówno Ty, jak i pracodawca możecie napotkać jakiś problem, np. z połączeniem internetowym. Właśnie dlatego przy rejestracji warto podać swój numer telefonu - w razie problemów technicznych pracodawca skontaktuje się z Tobą telefonicznie.SESJE Q&A Z PRZEDSTAWICIELAMI FIRM

Weź udział w sesji Q&A z interesującym Cię pracodawcą i zadając pytania podczas sesji dowiedz się czegoś więcej o danej firmie. Pytania możesz zadawać na ogólnodostępnym czacie. W zależności od pracodawcy, będzie on na nie odpowiadał ustnie, w ramach transmisji bądź na tym samym czacie, na którym je zadasz.

O co mogę pytać? O co tylko chcesz! Tutaj znajdziesz kilka przykładów:

 • Na jakie stanowiska obecnie rekrutujecie?
 • Jakich zarobków mogę się spodziewać?
 • Czego się u Was nauczę?
 • Czy oferowane są dodatkowe szkolenia?
 • Czy w biurze jest konsola do gier i hulajnoga?
WARSZTATY

Weź udział w inspirujących i bezpłatnych warsztatach, by poszerzyć swoją wiedzę i zdobyć nowe umiejętności. Zapisz się na nie wcześniej - póki jeszcze są wolne miejsca!

Tematyka warsztatów poruszy wiele zagadnień i obszarów - mogą Cię nauczyć kompetencji miękkich (np. "Jak dobrze wypaść na rozmowie kwalifikacyjnej?"), nowych umiejętności (np. "Data Science w Pythonie") czy przedstawiać konkretne case'y biznesowe (np. "Jak dużo wspólnego ma prażenie popcornu z projektem wartym parę milionów euro?"). Jedno jest pewne - wszystkie pomogą Ci w dalszym rozwoju kariery!

Targi pracy online

Absolvent Talent Days Online to rozpoznawalne targi pracy - tym razem w nowej, wirtualnej formule. Przed nami kolejna edycja największego wydarzenia karierowego w Polsce - możesz nam zaufać. Wiemy, co robimy, a potwierdzeniem tego są tysiące dopasowanych oraz zadowolonych kandydatów i pracodawców.

Dla kogo są targi pracy online?

Dla studentów oraz absolwentów z całego kraju... i nie tylko - praktycznie dla każdego! Nieważne gdzie studiujesz, czy w ogóle studiujesz, a może studia już dawno ukończyłeś. Mieszkasz w Polsce lub za granicą? Szeroka oferta warsztatów 
i pracodawców oraz możliwość zdalnego kontaktu z największymi firmami sprawiają, że każdy znajdzie u nas coś dla siebie. Właśnie to wyróżnia Absolvent Talent Days Online - nowoczesność, uniwersalność i profesjonalizm.

Jak wziąć udział w targach pracy online?

W Absolvent Talent Days Online weźmiesz udział z dowolnego miejsca na świecie - może być to egzotyczna plaża lub też wygodny fotel w domowym zaciszu. Jedyne czego będziesz potrzebować to stabilne łącze internetowe. Zarejestruj się na naszej stronie i uzupełnij swój profil, dzięki czemu po zalogowaniu na platformę targów pracy online w dniach 27 i 28 października, przedstawimy Ci dopasowane oferty pracy, praktyk i staży.

Jak wyglądają targi pracy online?

Targi pracy w wirtualnej formie z pewnością nie będą skromniejsze od tradycyjnych, stacjonarnych wydarzeń. Wręcz przeciwnie, platforma Absolvent Talent Days Online zaoferuje wiele funkcjonalności, m.in.: możliwość bezpośredniego kontaktu 
z pracodawcami, zadania im najbardziej nurtujących pytań nt. możliwości rozwoju, atmosfery w firmie czy warunków zatrudnienia, jak też wzięcia udziału w ciekawych warsztatach i szkoleniach online, prowadzonych przez najlepszych ekspertów. Uzupełnij swoje e-CV i znajdź wymarzoną pracę, aplikując jednym kliknięciem!

Nasza strona korzysta z plików cookies 🍪

Robimy to, aby zapewnić Ci komfort użytkownika i ulepszać nasze usługi, a przede wszystkim by umożliwić działanie naszej strony internetowej. Z plików tych korzystają również współpracujące z nami podmioty badawcze i reklamowe, szczegółowe informacje znajdziesz w Polityce Plików Cookies.

Klikając przycisk "Akceptuję" wyrażasz zgodę na zapisywanie informacji zawartej w plikach cookies. Zgodę możesz wycofać w każdym momencie w ustawieniach swojej przeglądarki.