Zamknij
W tym momencie brak miejsc. Zajrzyj tu za jakiś czas - może ktoś zrezygnuje
Wystąpienie
Jak znaleźć pracę, gdzie ważne są wartości
14:50 - 15:40
Sala warsztatowa 1
Wolne miejsca: 0

“Nie zgódź się i weź odpowiedzialność”, “Podziel się feedbackiem”, “Nie ma rzeczy oczywistych...szczególnie w IT!”, oto niektóre z WARTOŚCI, którymi kierują się ludzie tworzący EENGINE na co dzień. Są one fundamentem naszej pracy i bez nich, byłoby nam znacznie trudniej realizować spektakularne projekty dla takich marek jak PZU, Rainbow, TME czy Gatta.

Zapraszamy Was na spotkanie, w trakcie którego powiemy o tym: dlaczego praca w firmie z wartościami, jest zdecydowanie lepsza niż w takiej, która ich nie posiada. Co one oznaczają w praktyce dla ludzi tworzących organizację i dla tych, co chcą do niej dołączyć. Jak wykorzystać wiedzę o wartościach firmy w procesie rekrutacji oraz po co w ogóle się nad tym zastanawiać - na te i inne pytania odpowiemy razem z uczestnikami spotkania.

Zaprezentujemy Wam też nasz Culture Deck, który jest zbiorem wszystkich wartości, misji i wizji, jaka przyświeca EENGINE. Dzięki temu jeszcze lepiej zrozumiecie, dlaczego jest to tak ważny element w pracynaszych programistów, projektantów UI/UX i project managerów.

Jak znaleźć pracę, gdzie ważne są wartości
Maciek Pawłowski @eEngine , Chief Evangelist
Ania Walaszek @eEngine, CEO
Warsztaty są zorganizowane dla uczestników Absolvent Talent Days.

Zobacz kto wystąpi podczas Absolvent Talent Days

Zastanów się, czego szukasz lub po prostu wybierz to, co Cię zaciekawiło. Duży wybór warsztatów i prelekcji pozwoli rozwinąć Twoje umiejętności oraz zdobyć nowe.

Bądź z nami podczas największych targów pracy i praktyk w Polsce!