Targi pracy i praktyk

Łódź

Łódź, EXPO Łódź5 kwietnia 2018 10:00 - 16:00
Nasz gość specjalny

Wpadnij przybić piątkę z gwiazdą Absolvent Talent Days!

 • Marcin Prokop
  Marcin Prokop

Ponad 700 pracodawców czeka z ofertami pracy!

poznaj pracodawców według kierunków
 • Deloitte
 • PwC
 • Proctor&Gamble
 • Polska Agencja Żeglugi Powietrznej
 • AVIVA
 • Bank Millennium
 • Phinance
 • Corning
 • Wika Polska
 • Acs Solutions
 • Ericsson
 • Infosys
 • Kimball Electronics Poland
 • DXC Technology
Marcin Prokop
Nasz gość specjalnyMarcin Prokop
Wpadnij przybić piątkę z gwiazdą Absolvent Talent Days!Pobierz bilet

Opis paneli i warsztatów

 • Panel młodego specjalisty

  Jak zapewnić sobie dobry start zawodowy i rozwijać się w wymarzonym kierunku? Podczas Panelu Młodego Specjalisty twoi rówieśnicy zdradzą, jak wygląda ich codzienna praca.

 • Prezentacja firmy

  Zastanawiasz się, czy jest to praca dla ciebie? Przyjdź, posłuchaj prezentacji i zadaj pracodawcy pytania - rozwiej swoje wątpliwości zanim zaaplikujesz.

 • Szkolenie motywacyjne

  Spotkanie poprowadzą znani i lubiani, którzy odnieśli sukces i spełnienie zawodowe. Prelegenci na co dzień łączą pracę z pasją i podpowiedzą, jak odkryć i realizować pomysł na siebie.

 • Program managerski

  Szkolenia biznesowe i z kompetencji miękkich, mentoring i warsztaty rozwojowe - to nie wszystko. Sprawdź, jak skorzystać z programów managerskich w Jeronimo Martins.

 • Debata HR

  Jakie kompetencje rozwijać, żeby połączyć pracę z pasją? Dowiedz się - jak odkryć swój potencjał zawodowy oraz na jakie zawody i specjalizacje postawić w 2019 roku.

 • Warsztaty

  Nie wiesz od czego zacząć? Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej pod okiem doświadczonych rekruterów. Zacznij budować własną markę osobistą i otwórz drzwi do kariery.

Scena Główna

Warsztaty

 • Lokalizacja
  Dodaj do kalendarza

  Strefa foto CV z Deloitte.

  Jakie zdjęcie dodać do CV? Jaki jest najlepszy rozmiar i wymiary zdjęcia do CV? Przyjdź i zrób zdjęcie do CV w asyście profesjonalistów z Deloitte.

 • Lokalizacja
  Dodaj do kalendarza

  Konsultacja CV z Adecco.

  CV jest Twoją pierwszą wizytówkę przed potencjalnym pracodawcą i posłuży do wstępnej oceny Twojej osoby. Eksperci z Adecco pomogą Ci w przygotowaniu profesjonalnego dokumentu, który będzie nie tyko estetyczny, lecz przede wszystkim będzie skuteczny.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Excel w zastosowaniach biznesowych - Tricki w Excelu i VBA- case’y rozmów kwalifikacyjnych.

  Weź ze sobą laptopa i wyciągnij jak najwięcej dla siebie ze szkolenia!


  Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Niestety często bywa on używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę (dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu). Dlatego jest wymagana niemal na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Przyjdź i poznaj typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Pokażemy Ci jak je rozwiązać, zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu, jak również pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i VBA (zaawansowane aplikacje biurowe) i gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu.


  Warsztat składa się z dwóch części. W części 1. uczestnicy będą mogli sami zmierzyć się z przygotowanymi zadaniami i przekonać się jaki jest ich poziom wiedzy. W części 2. prowadzący podzielą się trikami, które stosują w pracy w Excelu, a których znajomość jest wymagana na rozmowach kwalifikacyjnych. Następnie przedstawią wzorcowe rozwiązania zadań z części 1, jak również pokażą różnorodne zastosowania Excela i VBA w codziennej pracy.


  Szczegółowy program warsztatu:

  Omówimy typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych i pokażemy jak je rozwiązać

  Zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu

  Pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i VBA (zaawansowane aplikacje biurowe)

  Wskażemy gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu

 • LokalizacjaSala Warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Data Science w programie R Sztuka wizualizacji danych.

  Weź ze sobą laptopa i wyciągnij dla siebie jak najwięcej ze szkolenia!


  We współczesnej gospodarce opartej na wiedzy, informacji i Big Data, wykorzystanie statystyki i ekonometrii w opisywaniu zjawisk politycznych, ekonomicznych czy biznesowych jest powszechnie przyjętym standardem. Analityk danych (data scientist) jest wymieniany wśród 10 najbardziej intratnych zawodów przyszłości. Efektywne zarządzanie informacją wymaga użycia specjalistycznego oprogramowania, które pozwala jednocześnie na wygodną pracę, wykorzystanie zaawansowanych algorytmów statystycznych i automatyzację zadań. Na wykładzie przedstawimy najnowocześniejsze pakiety do analizy danych, które umożliwią automatyzację i przyśpieszenie pracy – szczególnie tej wykonywanej cyklicznej. Następnie zostaną omówione podstawowe zasady prezentowania wyników analiz statystycznych za pomocą zrozumiałych dla przeciętnego odbiorcy wykresów. Według kanonów sztuki tworzenia wykresów wizualizacje powinny być oszczędne (elementy nieprzekazujące informacji powinny być ograniczone do minimum lub zupełnie usunięte) ale również atrakcyjne dla ich adresata – opowiadać wciągającą historię i pokazywać ciekawe zależności pomiędzy zmiennymi. Pogodzenie ze sobą obydwu aspektów – prostoty i oryginalności jest kluczem do sukcesu w pracy statystyka.


  Uczestnikom zostaną przekazane kompletne kody stworzone w R. Warsztaty będą składały się z części wykładowo - prezentacyjnej oraz ćwiczeniowej - rozwiązywanie zadań pod kierunkiem prowadzącego.


  Szczegółowy program warsztatu:


  Omówimy pakiety do efektywnego przetwarzania danych

  Pokażemy najpopularniejszy pakiet do wizualizacji danych

  Nauczymy tworzyć interaktywne i nowoczesne wykresy w R

  Nauczymy tworzyć dynamiczne raporty w module R Markdown


Lokalizacja

Łódź
EXPO Łódź

al. Politechniki 4

EXPO Łódź - to nowoczesna przestrzeń biznesowo-konferencyjna w sercu miasta - miejsce spotkań biznesowych i kulturalnych.

To właśnie tu weźmiesz udział w szkoleniach i konferencjach, a także najlepszych w mieście koncertach i festiwalach.

Targi Pracy i Praktyk - EXPO Łódź Łódź

Jak do nas dojechać?

Łódź
EXPO Łódź

Adres: al. Politechniki 4

Tramwaje: 13, 14, 15, 15A

Autobusy: 55, 74A, 74B

Partner Strategiczny

Partner technologiczny

Absolvent Talent Days Łódź

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? EXPO Łódź. Kiedy się z nami zobaczysz? 5 kwietnia 2018

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury.

Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!