Targi pracy i praktyk

Łódź

Łódź, EXPO Łódź15 listopada 2018 10:00 - 16:00

Ponad 750 pracodawców czeka z ofertami pracy!

poznaj pracodawców według kierunków

Warsztaty

icon

Przyjdź na warsztaty i zdobądź certyfikat

 • LokalizacjaPrzestrzeń targowa
  Dodaj do kalendarza

  Strefa Foto by Deloitte

  Podstawą dobrego CV jest profesjonalne zdjęcie. Nie masz takiego? Odwiedź Strefę Foto Deloitte podczas Absolvent Talent Days i zrób sobie zdjęcie do CV, które przykuje uwagę rekrutera. 

 • LokalizacjaSala Warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Data Science w programie R

  Wymagania: własny laptop

  We współczesnej gospodarce, opartej na wiedzy, informacji i Big Data, wykorzystanie statystyki i ekonometrii w opisywaniu zjawisk politycznych, ekonomicznych czy biznesowych jest powszechnie przyjętym standardem. Analityk danych (data scientist) jest wymieniany wśród 10 najbardziej intratnych zawodów przyszłości. Efektywne zarządzanie informacją wymaga użycia specjalistycznego oprogramowania, które pozwala jednocześnie na wygodną pracę, wykorzystanie zaawansowanych algorytmów statystycznych i automatyzację pracy. Na wykładzie omówimy najnowocześniejsze pakiety do analizy danych, które umożliwią automatyzację i przyśpieszenie pracy – szczególnie tej cyklicznej. Następnie zostaną omówione podstawowe zasady prezentowania wyników analiz statystycznych za pomocą zrozumiałych dla przeciętnego odbiorcy wykresów. Według kanonów sztuki tworzenia wykresów wizualizacje powinny być oszczędne (elementy nieprzekazujące informacji powinny być ograniczone do minimum lub zupełnie usunięte), ale również atrakcyjne dla ich adresata – opowiadać wciągającą historię i pokazywać ciekawe zależności pomiędzy zmiennymi. Pogodzenie ze sobą obydwu aspektów – prostoty i oryginalności jest kluczem do sukcesu w pracy statystyka. Zapraszamy na wykład poświęcony analizie danych za pomocą programu R – obecnie najpopularniejszego narzędzia do wykonywania zaawansowanych analiz danych ilościowych.

 • LokalizacjaSala warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Excel jako solidne wsparcie w drodze do rozwoju kariery

  Czyli dlaczego warto znać Excela, jakich zadań można spodziewać się na rozmowie kwalifikacyjnej, czy certyfikaty z kursów są istotne, jak rekruterzy mogą sprawdzać Twoją znajomość Excela

 • LokalizacjaSala warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Master your CV

  What if I told you that you have 10 seconds to introduce yourself? 

  Would you be able to convince your future employer to hire you?  Yes? No? You don’t know?

  Don’t worry! On our workshop we will show you how to master your CV and present yourself in the best way.  

  The sky is the limit and we will try to reach it! Join us!

 • LokalizacjaSala Warsztatowa
  Dodaj do kalendarza

  Triki w Excelu – case’y rozmów kwalifikacyjnych

  Wymagania: własny laptop

  Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Niestety często bywa on używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę (dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu). Dlatego jest wymagana niemal na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Przyjdź i poznaj typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Pokażemy Ci, jak je rozwiązać, zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu, jak również pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu.Jak do nas dojechać?

Łódź
EXPO Łódź

Adres: al. Politechniki 4

Tramwaje: 13, 14, 15, 15A

Autobusy: 55, 74A, 74B

Partner strategiczny

Partner technologiczny

Partner merytoryczny

Partner wspierający

Partner naukowy

Patron medialny

Organizacje wspierające

Absolvent Talent Days Łódź

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? EXPO Łódź. Kiedy się z nami zobaczysz? 15 listopada 2018

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury.

Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!