Targi pracy i praktyk

Gdańsk / Sopot

Gdańsk / Sopot, ERGO ARENA Gdańsk/Sopot11 października 2018 10:00 - 16:00
Nasz gość specjalny

Wpadnij przybić piątkę z gwiazdą Absolvent Talent Days!

 • Filip Chajzer
  Filip Chajzer
 • Natalia Hatalska
  Natalia Hatalska
 • Rodzina Łopacińskich
  Rodzina Łopacińskich

Ponad 700 pracodawców czeka z ofertami pracy!

poznaj pracodawców według kierunków
 • PwC SDC
 • Wizz Air
 • Walter Group
 • Radmor
 • Van Graaf
 • AmRest
 • Bank Millennium
 • AirHelp
 • Phinance
 • Sevenet
 • Geoban
 • State Street
 • Elhurt
 • Glencore
Filip Chajzer
Nasz gość specjalnyFilip Chajzer
Wpadnij przybić piątkę z gwiazdą Absolvent Talent Days!Pobierz bilet

Opis paneli i warsztatów

 • Panel młodego specjalisty

  Jak zapewnić sobie dobry start zawodowy i rozwijać się w wymarzonym kierunku? Podczas Panelu Młodego Specjalisty twoi rówieśnicy zdradzą, jak wygląda ich codzienna praca.

 • Prezentacja firmy

  Zastanawiasz się, czy jest to praca dla ciebie? Przyjdź, posłuchaj prezentacji i zadaj pracodawcy pytania - rozwiej swoje wątpliwości zanim zaaplikujesz.

 • Szkolenie motywacyjne

  Spotkanie poprowadzą znani i lubiani, którzy odnieśli sukces i spełnienie zawodowe. Prelegenci na co dzień łączą pracę z pasją i podpowiedzą, jak odkryć i realizować pomysł na siebie.

 • Program managerski

  Szkolenia biznesowe i z kompetencji miękkich, mentoring i warsztaty rozwojowe - to nie wszystko. Sprawdź, jak skorzystać z programów managerskich w Jeronimo Martins.

 • Debata HR

  Jakie kompetencje rozwijać, żeby połączyć pracę z pasją? Dowiedz się - jak odkryć swój potencjał zawodowy oraz na jakie zawody i specjalizacje postawić w 2019 roku.

 • Warsztaty

  Nie wiesz od czego zacząć? Przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej pod okiem doświadczonych rekruterów. Zacznij budować własną markę osobistą i otwórz drzwi do kariery.

Scena Główna

Warsztaty

 • Dodaj do kalendarza

  Strefa foto CV z Deloitte.

  Jakie zdjęcie dodać do CV? Jaki jest najlepszy rozmiar i wymiary zdjęcia do CV? Przyjdź i zrób zdjęcie do CV w asyście profesjonalistów z Deloitte.

 • Lokalizacja
  Dodaj do kalendarza

  Konsultacja CV z Adecco i Spring Professional.

  CV jest Twoją pierwszą wizytówkę przed potencjalnym pracodawcą i posłuży do wstępnej oceny Twojej osoby. Eksperci z Adecco i Spring Professional pomogą Ci w przygotowaniu profesjonalnego dokumentu, który będzie nie tyko estetyczny, lecz przede wszystkim będzie skuteczny.

 • LokalizacjaSala warsztatowa 2
  Dodaj do kalendarza

  CV, które Cię sprzeda!

  Dobre CV, które sprzedaje Ciebie jako kandydata to dla wielu wciąż ogromne wyzwanie. Na szkoleniu otrzymasz proste i sprawdzone sposoby (ponad 40 osób zbudowało w ten sposób CV i otrzymało pracę, o jaką się starało) na stworzenie skutecznego CV.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Dziennikarstwo... i nie ma nudy

  Podczas wtorkowych warsztatów u boku Michała pojawi dwóch kompanów: Arnold Szymczewski (dziennikarz Trojmiasto.pl) i Maciek Radoń (operator kamery). Panowie opowiedzą o tajnikach pracy dziennikarza i operatora, o tym jak pracuje się przed i za obiektywem kamery, a przy okazji sprawdzą wasze umiejętności dziennikarskie.


 • LokalizacjaSala warsztatowa 2
  Dodaj do kalendarza

  Zwycięsko przez rekrutację!

  Jak przejść zwycięsko przez rozmowę kwalifikacyjną? Jak odpowiadać na najtrudniejsze i najdziwniejsze pytania rekruterów? I w końcu jak rozmawiać o wynagrodzeniu? Te najważniejsze obszary każdej rozmowy będą przedmiotem tego szkolenia. Przyjdź i wygraj kolejne rozmowy z rekruterami.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  ‘Przed rozmową zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do opakowania’ - czyli jak odpowiednio przygotować się do procesu rekrutacyjnego.

  Jak zdobyć informacje o firmie? Co jest napisane drobnym drukiem?

  Jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej i wyjść z niej z tarczą?

  Jak poradzić sobie z trudnymi pytaniami i uniknąć błędów?

 • LokalizacjaSala warsztatowa 2
  Dodaj do kalendarza

  Techniki sprzedaży w rekrutacji czyli jak sprzedać siebie.

  Czy techniki sprzedaży przydadzą się w czasie starań o pracę? OCZYWIŚCIE! W procesie rekrutacji Ty jesteś produktem, a rekruter klientem, który kupi albo Ciebie albo Twoją konkurencję. Poznaj najskuteczniejsze techniki sprzedaży i negocjacji, które ułatwią Ci zwycięskie przejście przez rozmowę kwalifikacyjną.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Excel w zastosowaniach biznesowych - Tricki w Excelu i VBA- case’y rozmów kwalifikacyjnych

  Weź ze sobą laptopa i wyciągnij jak najwięcej dla siebie ze szkolenia!

  Microsoft Excel jest najpowszechniej stosowanym programem do analizy i prezentacji danych. Niestety często bywa on używany w sposób nieefektywny. Bardzo dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych jest szczególnie ważna, gdyż może usprawnić naszą pracę (dzięki czemu możemy zaoszczędzić mnóstwo czasu). Dlatego jest wymagana niemal na każdej rozmowie rekrutacyjnej. Przyjdź i poznaj typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych. Pokażemy Ci jak je rozwiązać, zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu, jak również pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i VBA (zaawansowane aplikacje biurowe) i gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu.


  Warsztat składa się z dwóch części. W części 1. uczestnicy będą mogli sami zmierzyć się z przygotowanymi zadaniami i przekonać się jaki jest ich poziom wiedzy. W części 2. prowadzący podzielą się trikami, które stosują w pracy w Excelu, a których znajomość jest wymagana na rozmowach kwalifikacyjnych. Następnie przedstawią wzorcowe rozwiązania zadań z części 1, jak również pokażą różnorodne zastosowania Excela i VBA w codziennej pracy.


  Szczegółowy program warsztatu:

  Omówimy typowe zadania występujące na rozmowach kwalifikacyjnych i pokażemy jak je rozwiązać

  Zwrócimy uwagę na najistotniejsze narzędzia usprawniające codzienną pracę w Excelu

  Pokażemy do czego można wykorzystywać Excela i VBA (zaawansowane aplikacje biurowe)

  Wskażemy gdzie można nauczyć się efektywnego wykorzystania tego programu

 • LokalizacjaSala warsztatowa 2
  Dodaj do kalendarza

  Jak zbudować zdrową pewność siebie na co dzień i w pracy.

  Pewność siebie to coś innego niż bycie bucem czy chamem. To zestaw odpowiednich przekonań na swój własny temat, niezależnie od tego, jak wyglądasz, co robisz i jak żyjesz. To też determinant, który określa to, co robisz każdego dnia i jak to robisz. A jak świadomie zbudować zdrową pewność siebie? Odpowiedź na szkoleniu.

 • LokalizacjaSala Warsztatowa 1
  Dodaj do kalendarza

  Data Science w programie R Sztuka wizualizacji danych.

  Weź ze sobą laptopa i wyciągnij dla siebie jak najwięcej ze szkolenia!

  We współczesnej gospodarce opartej na wiedzy, informacji i Big Data, wykorzystanie statystyki i ekonometrii w opisywaniu zjawisk politycznych, ekonomicznych czy biznesowych jest powszechnie przyjętym standardem. Analityk danych (data scientist) jest wymieniany wśród 10 najbardziej intratnych zawodów przyszłości. Efektywne zarządzanie informacją wymaga użycia specjalistycznego oprogramowania, które pozwala jednocześnie na wygodną pracę, wykorzystanie zaawansowanych algorytmów statystycznych i automatyzację zadań. Na wykładzie przedstawimy najnowocześniejsze pakiety do analizy danych, które umożliwią automatyzację i przyśpieszenie pracy – szczególnie tej wykonywanej cyklicznej. Następnie zostaną omówione podstawowe zasady prezentowania wyników analiz statystycznych za pomocą zrozumiałych dla przeciętnego odbiorcy wykresów. Według kanonów sztuki tworzenia wykresów wizualizacje powinny być oszczędne (elementy nieprzekazujące informacji powinny być ograniczone do minimum lub zupełnie usunięte) ale również atrakcyjne dla ich adresata – opowiadać wciągającą historię i pokazywać ciekawe zależności pomiędzy zmiennymi. Pogodzenie ze sobą obydwu aspektów – prostoty i oryginalności jest kluczem do sukcesu w pracy statystyka.


  Uczestnikom zostaną przekazane kompletne kody stworzone w R. Warsztaty będą składały się z części wykładowo - prezentacyjnej oraz ćwiczeniowej - rozwiązywanie zadań pod kierunkiem prowadzącego.


  Szczegółowy program warsztatu:

  Omówimy pakiety do efektywnego przetwarzania danych

  Pokażemy najpopularniejszy pakiet do wizualizacji danych

  Nauczymy tworzyć interaktywne i nowoczesne wykresy w R

  Nauczymy tworzyć dynamiczne raporty w module R Markdown

Lokalizacja

Gdańsk / Sopot
ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Plac Dwóch Miast 1

ERGO ARENA to miejsce najlepszych wydarzeń sportowych, kulturalnych i biznesowych w Polsce.

Tylko tu obejrzysz najlepsze mecze siatkówki, koszykówki, hokeja, a nawet zawody z windsurfingu, wybierzesz się na koncert, przedstawienie, konferencję lub szkolenie.

Targi Pracy i Praktyk - ERGO ARENA Gdańsk/Sopot Gdańsk / Sopot

Jak do nas dojechać?

Gdańsk / Sopot
ERGO ARENA Gdańsk/Sopot

Adres: Plac Dwóch Miast 1

Tramwaje: 2, 6, 8, 11

Autobusy: 122, 148, 185, 227

SKM: Przystanek Gdańsk Żabianka
Przystanek Sopot Wyścigi

Partner Strategiczny

Partner technologiczny

Partner merytoryczny

Partner naukowy

Absolvent Talent Days Gdańsk / Sopot

Czym są Absolvent Talent Days? To największe targi pracy w Polsce. Dla kogo są przeznaczone? Dla Was - studentów i młodych absolwentów. Gdzie się odbywają? ERGO ARENA Gdańsk/Sopot. Kiedy się z nami zobaczysz? 11 października 2018

Kogo spotkasz? Przedstawicieli najważniejszych firm na rynku właśnie teraz szukających pracowników, prezesów i managerów polskich i zagranicznych firm, ekspertów HR, gwiazdy popkultury.

Setki ofert pracy z różnych branż, debaty, szkolenia career building, konsultacje ze specjalistami HR oraz możliwość wykonania profesjonalnego zdjęcia do CV. Dodatkowo, dobra zabawa, networking i niezapomniane doświadczenia!

Czy znajdziesz pracę? To zależy tylko od Ciebie. Ponad 8 tysięcy uczestników Absolvent Talent Days już znalazło pracę. Dołącz do nich!