Największe targi pracy i praktyk w Polsce

Dołącz do grona 10 000 szczęśliwych zatrudnionych

Pobierz bezpłatny biletDla Pracodawców
Absolvent Talent Days Największe Targi Pracy i Praktyk w Polsce

Znajdź oferty pracy i praktyk dopasowane do Ciebie

Poznaj pracodawców, którzy mają oferty pracy i praktyk dopasowane do Twojego kierunku studiów. Na targach pracy i praktyk Absolvent Talent Days:

 • porozmawiaj oko w oko z przedstawicielami HR wybranych firm
 • uzyskaj informacje na temat możliwości rozwoju i zatrudnienia
 • zdobądź przewagę nad konkurencją i znajdź pracę lub praktyki marzeń!

Wybieraj spośród 100 wykładów, szkoleń oraz warsztatów z 3 obszarów tematycznych:

 • Rekrutacja

  Weź udział w szkoleniach z profesjonalistami HR, zrób zdjęcie do CV albo skonsultuj swój życiorys. Dowiedz się, jak z sukcesem przejść rekrutację.
 • Ścieżka kariery

  Posłuchaj młodych specjalistów, którym udało się zdobyć pracę lub praktyki w wymarzonych firmach. Zainspiruj się ich ścieżką kariery.
 • Motywacja

  Spotkaj się z Łukaszem Jakóbiakiem, liderami biznesu i pracodawcami z największych firm. Znajdź dzięki nim sposób i motywację do realizowania swoich pasji.
Uczestniczka Absolvent Talent Days

Wysoki poziom merytoryczny szkoleń, zaprosiliście na nie prawdziwych specjalistów, którzy wiedzieli o czym mówią. Dziękuję!

Karolina, uczestniczka Absolvent Talent Days

Zdobądź bezpłatny bilet na wydarzenie

Pobierz bezpłatny bilet
Uczestniczka Absolvent Talent Days

Szczęśliwi zatrudnieni

Poznaj szczęśliwych zatrudnionych – 10 000 osób, które znalazły pracę lub praktyki podczas Absolvent Talent Days. Jak możesz zostać jednym z nich?Czytaj więcej na blogu

Praca marzeń na wyciągnięcie ręki!

A właściwie na jeden klik myszką. Pobierz bezpłatny bilet na Absolvent Talent Days – największe targi pracy i praktyk dla studentów oraz młodych absolwentów w Polsce. Spotkaj się z nami w jednym z ośmiu miast: Gdańsku, Warszawie, Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Katowicach, Rzeszowie albo we Wrocławiu.

Zrób pierwszy krok na swojej profesjonalnej ścieżce kariery. Przejrzyj ponad 4 000 ofert pracy, praktyk i staży. Wybierz online na absolvent.pl idealne propozycje dla siebie, a następnie skonsultuj je offline – twarzą w twarz podczas Absolvent Talent Days.

W swobodnej atmosferze porozmawiaj z przedstawicielami HR określonych firm, dowiedz się kogo szukają, jak pracują, jaka jest ich kultura organizacyjna. Daj się poznać! Postaw na przedsiębiorstwa działające w sprawdzonych przez Ciebie branżach. Od razu zostaw CV u pracodawcy lub po prostu podejdź do wybranego stoiska, skonsultuj swoje szanse na zatrudnienie ze specjalistami HR, a przy tym sprawdź, jak wygląda rekrutacja w danej firmie. Wszyscy są otwarci na rozmowę, więc nie bój się zadawać pytań. Możesz być pewny, że na Absolvent Talent Days znajdziesz coś dla siebie, nawet jeżeli obecnie nie szukasz pracy, praktyk ani staży.

Przyjdź na bezpłatne szkolenia career building, które pomogą Ci rozwinąć ścieżkę zawodową. Posłuchaj zarówno doświadczonych specjalistów w swoich branżach, jak i młodych zatrudnionych, którym udało się znaleźć wymarzoną pracę. Odśwież swoją aplikację, wyprasuj koszulę – oczaruj przedstawicieli ponad 550 pracodawców nie tylko z korporacji, lecz także ze startupów.

Daj sobie szansę na sukces! Do zobaczenia na Absolvent Talent Days.

<