Ziko Apteka

Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna, Zakupy

O Ziko Apteka

Ziko Apteka to polska sieć aptek, powstała ponad 10 lat temu. Początkowo była to jedna apteka, zlokalizowana w Krakowie. Na chwilę obecną na sieć składają się placówki w całej Polsce.

Firma jest powszechnie znana z troski o dobro pacjenta. Dzięki temu zyskała grono stałych klientów, których przyciąga nie tylko szeroki asortyment aptek, lecz także nastawienie na człowieka. Apteki działają zgodnie z motten “Najważniejszy jest pacjent”.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Odpowiada mi

anonimowo
Pracuję w Ziko już prawie 2 lata i dla mnie jest ok. Zatrudnienie jest stabilne, podobnie z wynagrodzeniem. Socjal też całkiem niezły, a przynajmniej wystarczający. U mnie akurat atmosfera bez zarzutu, ale to wiadomo, że na różnych ludzi można trafić. Mnie się poszczęściło i pracuję z ekipą ciekawych ludzi z pasją. Jedynym minusem jest to, że czasem jest aż za dużo pracy, przydałaby się jakaś dodatkowa osoba, a najlepiej dwie, wtedy obecni pracownicy nie byliby tak przeciążeni obowiązkami. Jakby to zmienić, to już w ogóle mógłbym powiedzieć, że jest super.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Technik Farmacji (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: LublinTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Przez telefon tylko zapytali mnie czy dalej jestem zainteresowana pracą i ustaliliśmy wspólnie dogodny termin spotkania tak, żeby obu stronom pasowało. Zaznaczyłam tam w elementach, że była rozmowa telefoniczna, bo jakby nie patrzeć jednak była. Ale to rozmowa w firmie pokazała cokolwiek na mój temat.

Na rozmowie tej właściwej miałam okazję powiedzieć o sobie, co robiłam, co chcę robić, jakie są moje prywatne oczekiwania, jak widzę swoją pracę i przyszłość, jakie mam wykształcenie i umiejętności obsługi Kamsoftu. Jednocześnie to była idealna okazja żeby dowiedzieć się jak najwięcej na temat proponowanych warunków zatrudnienia, co ja osobiście wykorzystałam i innym także tak radzę.

Najnowsze oferty pracy