Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Ziko Apteka

Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna, Zakupy

O Ziko Apteka

Ziko Apteka to polska sieć aptek, powstała ponad 10 lat temu. Początkowo była to jedna apteka, zlokalizowana w Krakowie. Na chwilę obecną na sieć składają się placówki w całej Polsce.

Firma jest powszechnie znana z troski o dobro pacjenta. Dzięki temu zyskała grono stałych klientów, których przyciąga nie tylko szeroki asortyment aptek, lecz także nastawienie na człowieka. Apteki działają zgodnie z motten “Najważniejszy jest pacjent”.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Odpowiada mi

anonimowo
Pracuję w Ziko już prawie 2 lata i dla mnie jest ok. Zatrudnienie jest stabilne, podobnie z wynagrodzeniem. Socjal też całkiem niezły, a przynajmniej wystarczający. U mnie akurat atmosfera bez zarzutu, ale to wiadomo, że na różnych ludzi można trafić. Mnie się poszczęściło i pracuję z ekipą ciekawych ludzi z pasją. Jedynym minusem jest to, że czasem jest aż za dużo pracy, przydałaby się jakaś dodatkowa osoba, a najlepiej dwie, wtedy obecni pracownicy nie byliby tak przeciążeni obowiązkami. Jakby to zmienić, to już w ogóle mógłbym powiedzieć, że jest super.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena negatywna
Ocena rozmowy:Negatywna

magister farmacji (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2017
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Sukcesy i Porażki, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Nie podobała mi się ta rekrutacja. Moim zdaniem do jej przeprowadzenia została oddelegowana po prostu niewłaściwa osoba… Widać było, że pani nie bardzo zna się na farmacji, więc też nie do końca wiedziała o co ma mnie pytać. Skupiła się więc głównie na takich rekrutacyjnych zagadnieniach, czyli pytała o doświadczenie, wykształcenie i co wiem o Ziko i dlaczego chcę dla nich pracować. I to było ok, ale jednak na takie stanowisko powinno się zadawać też bardziej specjalistyczne pytania. I niby jakieś się pojawiły, ale były bez ładu i składu. Także niestety moja opinia jest negatywna. Chociaż mimo wszystko rekruterka się starała i przynajmniej była miła, więc to akurat na plus.

Najnowsze oferty pracy