Ziko Apteka

Sprzedaż, Farmaceutyka / Medycyna, Zakupy

O Ziko Apteka

Ziko Apteka to polska sieć aptek, powstała ponad 10 lat temu. Początkowo była to jedna apteka, zlokalizowana w Krakowie. Na chwilę obecną na sieć składają się placówki w całej Polsce.

Firma jest powszechnie znana z troski o dobro pacjenta. Dzięki temu zyskała grono stałych klientów, których przyciąga nie tylko szeroki asortyment aptek, lecz także nastawienie na człowieka. Apteki działają zgodnie z motten “Najważniejszy jest pacjent”.

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ok z małymi minusami

anonimowo
To ja może od razu zacznę od tych minusów. Ja bym tu wymieniła stres i niewielkie możliwości rozwoju poza tym, że się zdobywa doświadczenie w pracy.

Plusy, których jak dla mnie było więcej to jak na branżę wysokie wynagrodzenia, sympatyczna atmosfera przynajmniej u nas w aptece, zachowana równowaga między pracą a czasem na życie prywatne, pakiet medyczny dla pracowników i możliwość uczenia się od współpracowników.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Technik Farmacji (Praca)

Branża: Farmaceutyka / MedycynaMiejsce: LublinTermin rozmowy: 2.2017
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Przez telefon tylko zapytali mnie czy dalej jestem zainteresowana pracą i ustaliliśmy wspólnie dogodny termin spotkania tak, żeby obu stronom pasowało. Zaznaczyłam tam w elementach, że była rozmowa telefoniczna, bo jakby nie patrzeć jednak była. Ale to rozmowa w firmie pokazała cokolwiek na mój temat.

Na rozmowie tej właściwej miałam okazję powiedzieć o sobie, co robiłam, co chcę robić, jakie są moje prywatne oczekiwania, jak widzę swoją pracę i przyszłość, jakie mam wykształcenie i umiejętności obsługi Kamsoftu. Jednocześnie to była idealna okazja żeby dowiedzieć się jak najwięcej na temat proponowanych warunków zatrudnienia, co ja osobiście wykorzystałam i innym także tak radzę.