YES Biżuteria

3.4Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O YES Biżuteria

Historia firmy YES Biżuteria Sp. z o.o. rozpoczęła się w 1981 roku, zaś pierwszy salon został otwarty w roku 1993. Przedsiębiorstwo zajmuje się produkcją i sprzedażą różnego rodzaju biżuterii - zarówno w 120 salonach stacjonarnych, jak i w sklepie online. Główna siedziba YES zlokalizowana jest w Poznaniu.

Nowe OpinieDodaj

2.2

Centrala nie polecam

2017-06-12
Asystent ds Marketingu
Praca w biurze w centrali w Pozaniu. Atmosfera rodzinna - owszem, dla rodziny, zatrudnionej po znajomości. Ciężko się dostać, zero rozwoju, wykorzystywanie pracowników, ich możliwości i naiwności. Niskie zarobki, zero szans na awans, chyba że się wchodzi komuś w 4litery. Awansują osoby z rodziny, które nie potrafią poprawnie wypowiedzieć zdania, a przebywanie z nimi to jedynie wstyd. Typowy polski pracodawca. Byle wykorzystać sytuacje, niewiele dając od siebie. Przy odejściu obraza majestatu managerów - osób które powinny dawać przykład (?!) oraz zła opinia o osobie, która postanowiła się pożegnać. "Witaj w YES"
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Doradca Klienta (Praca)

2017-01-21
Branża: SprzedażMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 12.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz