Whirlpool

3.8Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O Whirlpool

Whirlpool to amerykańska firma zajmująca się produkcją sprzętu gospodarstwa domowego. Przedsiębiorstwo istnieje od 1911 roku, a obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Whirpool zatrudnia ponad 100 tysięcy pracowników w 70 fabrykach i centrach technologicznych, a roczny przychód marki wynosi około 21 bilionów dolarów.

Nowe OpinieDodaj

3.8

Szybko zdobędzie się doświadczenie

2017-01-03
Inżynier
Szybko można zdobyć doświadczenie na inżynierskim stanowisku, można się wykazać, można zobaczyć jak wygląda prawdziwa praca w fajnej firmie z potencjałem.

Ma to swoje wady np. brakuje porządnego zaplecza szkoleń czysto technicznych potrzebnych inżynierom i czuje się, że pracuje się dla korporacji. Ostatecznie jak dla mnie z tymi dwoma rzeczami można się przemęczyć. W razie czego zawsze znajdzie się ktoś kto rozładuje atmosferę, bo pracownicy są fajni. Elastyczne godziny pracy jak dla mnie były bardzo dużym atutem. Teraz ich nie mam tylko sztywno muszę przychodzić i momentami mi to przeszkadza.
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Monter (Praca)

2016-05-29
Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz