Whirlpool

Inżynieria / Konstrukcje, Przemysł / Produkcja

O Whirlpool

Whirlpool to amerykańska firma zajmująca się produkcją sprzętu gospodarstwa domowego. Przedsiębiorstwo istnieje od 1911 roku, a obecnie jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie. Whirpool zatrudnia ponad 100 tysięcy pracowników w 70 fabrykach i centrach technologicznych, a roczny przychód marki wynosi około 21 bilionów dolarów.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Szybko zdobędzie się doświadczenie

2017-01-03
Inżynier
Szybko można zdobyć doświadczenie na inżynierskim stanowisku, można się wykazać, można zobaczyć jak wygląda prawdziwa praca w fajnej firmie z potencjałem.

Ma to swoje wady np. brakuje porządnego zaplecza szkoleń czysto technicznych potrzebnych inżynierom i czuje się, że pracuje się dla korporacji. Ostatecznie jak dla mnie z tymi dwoma rzeczami można się przemęczyć. W razie czego zawsze znajdzie się ktoś kto rozładuje atmosferę, bo pracownicy są fajni. Elastyczne godziny pracy jak dla mnie były bardzo dużym atutem. Teraz ich nie mam tylko sztywno muszę przychodzić i momentami mi to przeszkadza.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Elastyczny czas pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Monter (Praca)

2016-05-29
Branża: Przemysł / ProdukcjaMiejsce: WrocławTermin rozmowy: 6.2015
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
Kariera
Kariera:Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Rozmowa nie była trudna, ja tylko na wstępie muszę zaznaczyć, że ja przez firmę pośredniczącą tam pracowałem. Na rozmowie dużo opowiedzieli o tym, jak ta praca dokładnie wygląda, warunki, zakres obowiązków, stawki i takie tam. Poza tym były pytania o pracę zmianową, doświadczenie przy takiej pracy i czy jakieś wykształcenie w tym kierunku mam. Czyli nic co by wybiegało poza moje CV. A sama rozmowa profesjonalna, moim zdaniem taka na poziomie, facet bardzo kulturalny i nie traktował mnie z góry, także przyjemnie nam się rozmawiało.