Wawel

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż

O Wawel

Wawel to jedna z najstarszych firm cukierniczych w Polsce. Została założona przez Adama Piaseckiego w 1898 roku w Krakowie, natomiast pierwsza fabryka ruszyła w roku 1910. Przedsiębiorstwo zajmuje się głównie produkcją czekolady, batoników, śliwek w czekoladzie, cukierków i innych słodkości. Wyroby sprzedawane są przede wszystkim w kraju - 95% słodyczy trafia na rynek polski.

Nowe OpinieDodaj

3.8
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Konkretny pracodawca

anonimowo
Jak ktoś wcześniej już napisał to jest sprawdzona firma. Marka polska i znana na polskim rynku. Dająca poczucie samodzielności w pracy i rozwijania swoich umiejętności.

Taka gdzie można zarabiać doskonałe pieniądze i być zadowolonym z tego co się robi. Wprowadzająca na rynek znane i nowe produkty tak samo dobre jakościowo.

Dbająca o atmosferę panującą wśród pracowników i dobrze ich traktująca. Zwyczajnie mówiąc bardzo fajna pod wieloma względami.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Przedstawiciel Handlowy (Praca)

Branża: FMCGMiejsce: EłkTermin rozmowy: 1.2016
Proces rekrutacji: 2 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kursy/Certyfikaty, Inne
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Dla mnie ta rozmowa była bardzo łatwa. Przede wszystkim już dobre kilka lat pracowałam jako przedstawiciel handlowy, więc miałam doświadczenie w tym temacie. Spotkanie odbywało się w kawiarni, a nie w przestrzeni biurowej, może też dlatego bardziej przypominało pogawędkę przy kawie. Najpierw oczywiście rozmawialiśmy o stanowiskach, na których pracowałam do tej pory. Miałam opowiedzieć coś o sobie, w domyśle o zakresie obowiązków w obecnej (jeszcze) i wcześniejszych pracach.

Później pytali jeszcze o obsługę komputera, telefonu z Androidem i o oczekiwania wobec tej pracy. Pod koniec miałam wziąć udział w krótkiej scence sprzedażowej (bardzo prostej). Wydaje mi się, że podeszli do sprawy mało profesjonalnie, ale za to było wyjątkowo sympatycznie.