Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Warbud

Inżynieria / Konstrukcje, Nieruchomości / Budownictwo

O Warbud

Warbud jest spółką akcyjną należącą do francuskiej Grupy Vinci. Firma rozpoczęła swoje funkcjonowanie w 1989 r., a jej główna siedziba zlokalizowana jest w Warszawie. Przedsiębiorstwo działa w branży budowlanej i uznawane jest za jednego z liderów wśród generalnych wykonawców w Polsce. Od początku swojej działalności zrealizowało przeszło 500 projektów z sektora budownictwa kubaturowego, przemysłowego i inżynierskiego. Odpowiedzialne jest również za wybudowanie wielu specjalistycznych budowli wojskowych, a także obiektów ochrony środowiska. Wśród najbardziej znanych realizacji Warbudu znaleźć można Most Siekierkowski, Platinium Business Park w Warszawie, Muzeum II Wojny Światowej w Gdańsku oraz Centrum Nauki Kopernik.


Obecnie Warbud działa na terenie całego kraju. Swoje oddziały posiada w Warszawie, Łodzi, Bydgoszczy, Toruniu, Szczecinie, Krakowie, Lublinie, Białymstoku, Rzeszowie, Poznaniu, a także na terenie Dolnego i Górnego Śląska oraz w Trójmieście. Łącznie w firmie zatrudnionych jest ponad 1000 pracowników.


Spółka Warbud wielokrotnie była laureatem wielu prestiżowych nagród. Trzykrotnie w latach 2014-2016 otrzymała tytuł „Solidny Pracodawca Roku”. Uhonorowana została także statuetką „Perły Jakości” w 2016 r. Jednym z ostatnich wyróżnień była nagroda „Orzeł Wprost” w 2018 r.,  przyznawana najbardziej dynamicznym firmom w kraju.


Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Całkiem niezłe warunki

anonimowo
Było ok. Zawsze niby może być lepiej, ale jak na tamten czas to raczej nie miałem większych powodów do narzekań. Sympatyczna atmosfera, dużo ciekawych szkoleń i dobre benefity to były zdecydowane zalety Warbudu. Samo wynagrodzenie już aż takie super nie było, ale w sumie wystarczało. Generalnie to zdobyłem tam cenne doświadczenie i to była dla mnie kluczowa kwestia.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Ubezpieczenia na życie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. zakupów (Praca)

Branża: ZakupyMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Pierwsza sprawa - rozmowa przez telefon ze sprawdzeniem znajomości angielskiego i dopytaniem o parę spraw, które w jakiś sposób wydawały się ważne. Druga sprawa - spotkanie w firmie prowadzone przez osobę z działu ZZL. Dużo pytań ogólnych mało sprawdzających wiedzę albo potrzebne umiejętności. Zakładam, że ta część z wiedzą byłaby na kolejnym spotkaniu z przełożonym, na które nie dotarłem. To znaczy nie zaprosili mnie. Te części, na których byłem były ok patrząc na rodzaj zadawanych pytań.