Unilever

Marketing / Reklama / PR, Sprzedaż, FMCG

O Unilever

Unilever jest jednym z największych na świecie producentów żywności, kosmetyków i środków czystości pod znanymi markami takimi jak: Axe, Algida, Dove, Lipton, Signal, Domestos, Rexona, Delma czy Knorr. Zatrudniamy ponad 174 tys. osób na całym świecie. Nasze produkty powstają w 250 fabrykach i są obecne w 190 państwach. Codziennie korzystają z nich ponad 2 miliardy ludzi. 

Nowe OpinieDodaj

4.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Świetna opcja dla ludzi poszukujących praktyk

Praktyki
Nie jest łatwo się dostać, ale bardzo warto próbować. Jeżeli się uda to na pewno nie będziecie żałować, że spróbowaliście.

O takich praktykach nawet się nie marzy. Nie chodzi tylko o naukę, ale i o atmosferę, wynagrodzenie za czas praktyk, podejście do praktykantów. Widać, że co wielka firma to wielka firma. Jest wykorzystany potencjał i jest niesamowita szansa dla młodych idących na praktyki :)
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Koordynator Szkoleń Technicznych (Praca)

Branża: Szkolenia / EdukacjaMiejsce: PoznańTermin rozmowy: 5.2016
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Rozmowa w języku obcym
  • Testy online
Pytania dotyczące
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Nie wiem czy można powiedzieć, że byłem na rozmowie kwalifikacyjnej, ale coś o ich procesie rekrutacji wiem, może komuś na przyszłość się to przyda. Wiadomo, że zaczyna się od wysłania aplikacji - u mnie CV i list motywacyjny. Potem dostałem propozycję rozwiązania testów online. To podobno standardowa procedura u nich i z tego co widzę jak inni opisywali rekrutację to faktycznie tak jest. Testy nie są trudne

Następnie zatelefonowali do mnie i miałem rozmowę przez telefon. Prawdopodobnie poległem na angielskim i dlatego rekrutacja zakończyła się dla mnie na tym etapie. Mówiąc po kolei - najpierw pytali mnie o doświadczenie, oczekiwania, studia, obsługę programów i w międzyczasie miałem powiedzieć parę zdań po angielsku. Tu zdenerwowanie wzięło górę, bo z angielskim nie czuję się zbyt pewnie i wyszło jak wyszło