UBS

Logo UBS
+ Dodaj opinię
UBS
Finanse / Bankowość
501+

Jesteśmy jedną z wiodących instytucji finansowych na świecie. Działalność firmy koncentruje się na trzech głównych obszarach: zarządzaniu majątkiem, zarządzaniu aktywami i bankowości inwestycyjnej. Nasi pracownicy w Krakowie i we Wrocławiu współpracują ramię w ramię z zespołami UBS zlokalizowanymi w różnych regionach Europy i świata. Na codzień zapewniamy firmie wsparcie w zakresie realizacji projektów i rozwiązań najwyższej jakości.

Kariera w UBS
więcej

Przygotuj się do rekrutacji w UBS

Zwiększ swoje szanse - poznaj wskazówki i porady pracodawcy

Kariera w UBS

UBS Zdjęcie 1UBS Zdjęcie 2UBS Zdjęcie 3UBS Zdjęcie 4

Wybór pracodawcy to nie jest prosta sprawa. Co wyróżnia nas na tle innych firm?

Wskazówka od rekrutera

Przeprowadź analizę swojego CV. Pomyśl o tym, czego nauczyłeś się wykonując poprzednie obowiązki i jak możesz to powiązać ze stanowiskiem, na które aplikujesz. Postaraj się zrozumieć, co masz do zaoferowania i daj znam znać, dlaczego jesteś dobrym kandydatem.

Przekaż nam to, co najważniejsze. Pomyśl o doświadczeniach (zawodowych lub ze studiów), dzięki którym zostaniesz przez nas zapamiętany. Pamiętaj, że każda wykonywana praca nas rozwija i uczy czegoś nowego. Zapisz to co uznasz za cenne i postaraj się wpleść w rozmowę z rekruterem.

Bądź przygotowany. W ten sposób wyróżnisz się pośród kandydatów np. swoją wiedzą na temat firmy. Prześledź naszą stronę internetową, odwiedź social media, zerknij na filmiki. Zastanów się też o co chcesz zapytać, co budzi twoje wątpliwości albo potrzebuje dodatkowych wyjaśnień.

Etap #1 Aplikacja online

Nasz proces rekrutacji rozpoczyna się od złożenia aplikacji online. Skoncentruj się, przede wszystkim, na wyborze tych ról, które pasują do twojego kierunku studiów czy doświadczenia. Przeczytaj uważnie opis wykonywanych obowiązków, wymagane kwalifikacje i niezbędne umiejętności.

Etap #2 Wstępna rozmowa telefoniczna z rekruterem

Jeśli spełnisz kluczowe wymagania roli, na którą zaaplikowałeś, następnym krokiem będzie rozmowa telefoniczna z rekruterem. Możesz spodziewać się pytań o swoje doświadczenie zawodowe, zainteresowania i oczekiwania dotyczące wynagrodzenia.

Etap #3 Rozmowa z menedżerem

Wybrani kandydaci zapraszani są na rozmowę z menedżerem zespołu, do którego aplikują, rekruterem i / lub specjalistą HR. Ponieważ wiele naszych ról jest wyjątkowych w porównaniu z innymi firmami w Polsce, nie wahaj się zadawać pytań dotyczących samej roli i możliwości rozwoju zawodowego na dowolnym etapie procesu rekrutacji.

Chcesz do nas dołączyć?

Zobacz najnowsze oferty pracy