TVN

3.6Pokaż więcej
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

O TVN

TVN S.A. jest wiodącym nadawcą telewizyjnym w Polsce, należącym do amerykańskiego koncernu mediowego Scripps Network Interactive. W ofercie TVN znajdują się następujące kanały telewizyjne: TVN, TVN 7, TTV, TVN24, TVN 24 Biznes i Świat, TVN Meteo Active, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, iTVN, iTVN Extra, , Telezakupy Mango i NTL Radomsko. W 2014 roku TVN został uznany przez miesięcznik „Media i Marketing Polska” za Nadawcę 20-lecia, a przez magazyn branżowy „Press” za Telewizję 25-lecia. Kanał TVN i stacja informacyjna TVN24 uzyskały pozycję najbardziej opiniotwórczych stacji TV w Polsce w okresie ostatniej dekady - wg raportu Instytutu Monitorowania Mediów.


Oferta programowa TVN jest skierowana przede wszystkim do widzów w wieku 16 – 49 lat mieszkających w dużych miastach. Obejmuje produkcje własne TVN, w tym cieszące się ogromną popularnością światowe formaty rozrywkowe oparte na licencjach, największe hity filmowe i seriale telewizyjne, programy informacyjne oraz produkcje zagraniczne. Stacja systematycznie zajmuje pozycję lidera w najbardziej pożądanej przez reklamodawców docelowej grupie widzów 16 - 49 oraz w widowni wielkomiejskiej..


TVN posiada również bogatą ofertę produktów online, w tym m.in. Player.pl oraz Veedo.pl.
Player.pl to  internetowa platforma wideo na żądanie, oferująca swobodny dostęp do największej biblioteki seriali, show i programów telewizyjnych. Obecnie jej biblioteka obejmuje 15 tys. pozycji, w tym materiały produkowane na zasadzie wyłączności dla serwisu player.pl. Z kolei Veedo.pl to rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity internetu z całego świata. Umożliwia użytkownikom dodawanie filmów, przez co stanowi doskonałą platformę do prezentacji i promocji wyjątkowych talentów.


Do TVN należy Agencja TVN – oferująca najbardziej kompleksowe usługi produkcji i dystrybucji materiałów newsowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz TVN Media – największe biuro sprzedaży reklam w Polsce.Kogo szukamy?

TVN to telewizja i biznes. Stawiamy na rozwój i innowacyjność, szanujemy różnorodność. Tu nie ma miejsca na nudę – zmiany to nasze naturalne środowisko.

Staże

Staże w TVN to przede wszystkim zdobywanie doświadczenia i praktyki. Naszym nadrzędnym celem jest dzielenie się wiedzą z osobami wchodzącymi na rynek pracy i umożliwienie im rozwoju zawodowego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Stażysta ma okazję do pogłębienia wiedzy teoretycznej i praktycznej w realiach biznesowych. Nasza oferta stażowa pozwala na zdobycie doświadczenia w różnych dziedzinach, zarówno w obszarze medialnym, jak i biznesowym.

Praca

W TVN poszukujemy osób o określonych kompetencjach. Praca w TVN to codzienne wyzwania, ponieważ branża medialna stanowi wyjątkowo dynamiczne otoczenie. Szukamy osób, które potrafią działać szybko, skutecznie i chętnie doskonalą swoje umiejętności. Na sukces naszej marki pracuje wiele osób, dlatego szczególnie cenimy umiejętność współpracy. Dbamy o przyjazną atmosferę i relacje, dzieląc się wzajemnym doświadczeniem i wspierając w codziennych zadaniach.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.kariera.tvn.pl

Nowe OpinieDodaj

3.4

Doceniałam tą pracę

2017-01-21
anonimowo
Doceniałam tą pracę i cieszyłam się z niej jak się do niej dostałam. Pierwsza poważna praca od razu w TVN była dla mnie "czymś". Przekonałam się na własnej skórze jak pracuje się w dużej znanej firmie gdzie trzeba współpracować z bardzo dużą ilością osób na raz. Gdzie trzeba robić wszystko szybko i na czas i gdzie jest stres.

Ale... gdzie można zarobić, poznać ciekawych ludzi, skorzystać z benefitów i docenić elastyczny czas pracy. Gdzie można zobaczyć jak działają profesjonaliści w swoim fachu i gdzie nie brakuje wyzwań. Lubię TVN i będę lubić na pewno
Pokaż benefity i ocenę

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna

Redaktor Mediów Społecznościowych TVN24 (Praca)

2016-10-23
Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pokaż całą rozmowę kwalifikacyjną
Używasz starej wersji przeglądarki, aby przeglądać stronę zaktualizuj swoją przeglądarkę do nanowszej wersji Google Chrome


Pobierz Chrome


Pobierz