TVN

Media / Sztuka / Rozrywka

O TVN

TVN S.A. jest wiodącym nadawcą telewizyjnym w Polsce, należącym do amerykańskiego koncernu mediowego Scripps Network Interactive. W ofercie TVN znajdują się następujące kanały telewizyjne: TVN, TVN 7, TTV, TVN24, TVN 24 Biznes i Świat, TVN Meteo Active, TVN Style, TVN Turbo, TVN Fabuła, iTVN, iTVN Extra, , Telezakupy Mango i NTL Radomsko. W 2014 roku TVN został uznany przez miesięcznik „Media i Marketing Polska” za Nadawcę 20-lecia, a przez magazyn branżowy „Press” za Telewizję 25-lecia. Kanał TVN i stacja informacyjna TVN24 uzyskały pozycję najbardziej opiniotwórczych stacji TV w Polsce w okresie ostatniej dekady - wg raportu Instytutu Monitorowania Mediów.


Oferta programowa TVN jest skierowana przede wszystkim do widzów w wieku 16 – 49 lat mieszkających w dużych miastach. Obejmuje produkcje własne TVN, w tym cieszące się ogromną popularnością światowe formaty rozrywkowe oparte na licencjach, największe hity filmowe i seriale telewizyjne, programy informacyjne oraz produkcje zagraniczne. Stacja systematycznie zajmuje pozycję lidera w najbardziej pożądanej przez reklamodawców docelowej grupie widzów 16 - 49 oraz w widowni wielkomiejskiej..


TVN posiada również bogatą ofertę produktów online, w tym m.in. Player.pl oraz Veedo.pl.
Player.pl to  internetowa platforma wideo na żądanie, oferująca swobodny dostęp do największej biblioteki seriali, show i programów telewizyjnych. Obecnie jej biblioteka obejmuje 15 tys. pozycji, w tym materiały produkowane na zasadzie wyłączności dla serwisu player.pl. Z kolei Veedo.pl to rozrywkowy portal wideo prezentujący niezwykłe talenty, wyjątkowe wydarzenia oraz hity internetu z całego świata. Umożliwia użytkownikom dodawanie filmów, przez co stanowi doskonałą platformę do prezentacji i promocji wyjątkowych talentów.


Do TVN należy Agencja TVN – oferująca najbardziej kompleksowe usługi produkcji i dystrybucji materiałów newsowych w Europie Środkowej i Wschodniej oraz TVN Media – największe biuro sprzedaży reklam w Polsce.Kogo szukamy?

TVN to telewizja i biznes. Stawiamy na rozwój i innowacyjność, szanujemy różnorodność. Tu nie ma miejsca na nudę – zmiany to nasze naturalne środowisko.

Staże

Staże w TVN to przede wszystkim zdobywanie doświadczenia i praktyki. Naszym nadrzędnym celem jest dzielenie się wiedzą z osobami wchodzącymi na rynek pracy i umożliwienie im rozwoju zawodowego z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb. Stażysta ma okazję do pogłębienia wiedzy teoretycznej i praktycznej w realiach biznesowych. Nasza oferta stażowa pozwala na zdobycie doświadczenia w różnych dziedzinach, zarówno w obszarze medialnym, jak i biznesowym.

Praca

W TVN poszukujemy osób o określonych kompetencjach. Praca w TVN to codzienne wyzwania, ponieważ branża medialna stanowi wyjątkowo dynamiczne otoczenie. Szukamy osób, które potrafią działać szybko, skutecznie i chętnie doskonalą swoje umiejętności. Na sukces naszej marki pracuje wiele osób, dlatego szczególnie cenimy umiejętność współpracy. Dbamy o przyjazną atmosferę i relacje, dzieląc się wzajemnym doświadczeniem i wspierając w codziennych zadaniach.

Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie: www.kariera.tvn.pl

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Doceniałam tą pracę

anonimowo
Doceniałam tą pracę i cieszyłam się z niej jak się do niej dostałam. Pierwsza poważna praca od razu w TVN była dla mnie "czymś". Przekonałam się na własnej skórze jak pracuje się w dużej znanej firmie gdzie trzeba współpracować z bardzo dużą ilością osób na raz. Gdzie trzeba robić wszystko szybko i na czas i gdzie jest stres.

Ale... gdzie można zarobić, poznać ciekawych ludzi, skorzystać z benefitów i docenić elastyczny czas pracy. Gdzie można zobaczyć jak działają profesjonaliści w swoim fachu i gdzie nie brakuje wyzwań. Lubię TVN i będę lubić na pewno
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce i napoje w firmie

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Redaktor Mediów Społecznościowych TVN24 (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 9.2016
Proces rekrutacji: 1 etap
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów, Inne
Kariera
Kariera:Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Byłam niestety wyłącznie na jednym etapie rekrutacji. Przypuszczam, wnioskując po informacjach, jakie mają na stronach kariery, że ta rekrutacja nie skończyła się po tym etapie. Prawdopodobnie było coś dalej, ale z tej perspektywy ciężko mi powiedzieć co by to mogło być.

Jeżeli chodzi o samą rozmowę to wystarczyło uważnie przeczytać ogłoszenie, żeby móc wywnioskować, o co będą pytać. Plus dołożyć do tego pytania o CV, dyspozycyjność i oczekiwania. Ciężko mi powiedzieć, czy to u nich normalne, ale w moim przypadku właśnie tak było.

Miałam poczucie, że mnie słuchają i że wszystko jest profesjonalnie.