TU Europa

Finanse / Ekonomia, Ubezpieczenia

O TU Europa

TU Europa to towarzystwo ubezpieczeniowe zajmujące się tworzeniem innowacyjnych polis ubezpieczeniowych, zaspokajających potrzeby klientów i partnerów biznesowych. Firma jest liderem na polskim rynku. Specjalizuje się szczególnie w ubezpieczeniach sprzedawanych we współpracy z bankami.

TU Europa to jedna z bardziej dynamicznie rozwijających się firm, a to ze względu na pasję i wysoką jakość świadczonych usług.

Na rynku funkcjonuje od ponad 20 lat.

Nowe OpinieDodaj

4.2
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Wymagająca, ale dobra praca

Analityk - programista
Praca w TU Europa jest z pewnością bardzo wymagająca, ale ten wysiłek się opłaca. W firmie panuje dobra atmosfera, ludzie pomagają sobie nawzajem, gdy czegoś nie wiem, śmiało mogę pytać i zawsze ktoś pomoże. Można liczyć na sporo dodatków pozapłacowych, to fajne, że firma coś takiego oferuje. Poczucie, że pracuje się u lidera w swojej branży motywuje. Wynagrodzenie jest całkiem na poziomie, ale mogłoby być wyższe.
Są również minusy tej pracy. Bardzo ciężko nieraz jest sprostać oczekiwaniom i trzeba się ostro uwijać. Dużo obowiązków na głowie i pojawia się od razu stres. Jeśli ktoś nie jest odporny to nie polecam. Jak ktoś lubi pracę na wysokich obrotach, to się tu z pewnością odnajdzie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

  Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

  Ocena pozytywna
  Ocena rozmowy:Pozytywna

  Anonimowo (Praca)

  Branża: UbezpieczeniaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 2.2018
  Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Testy specjalistyczne
  • Spotkanie w firmie
  Pytania dotyczące
  Wykształcenie
  Wykształcenie:Języki obce, Obsługa programów
  Kariera
  Kariera:Doświadczenie
  Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
  Ogólny komentarz

  Moja rekrutacja do TU Europa składała z 3 etapów. Najpierw telefonicznie weryfikowali informacje z mojego CV. Zostałem zaproszony na rozmowę w siedzibie firmy. Rozmowa na mega wysokim poziomie. Najpierw mówiłem o sobie i to całkiem sporo. Później przedstawili mi firmę, stanowisko i oczekiwania. Były też kwestie formalne. Czekał mnie krótki test sprawdzający umiejętności, nic trudnego. Wygląda na to, że mi poszło dobrze, bo zaprosili mnie na drugą rozmowę, tym razem z przełożonym działu. Pytał dokładniej o zajmowane wcześniej stanowiska i rozmowa była bardziej merytoryczna. Informację zwrotną dostałem dopiero po tygodniu i wtedy złożyli mi ofertę zatrudnienia. Wszystko sprawnie i profesjonalnie!