Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Thomson Reuters

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT, Obsługa Klienta / Call Center, Telekomunikacja, Księgowość / Audyt / Podatki

O Thomson Reuters

Thomson Reuters jest jednym z liderów wśród dostawców informacji i danych rynkowych dla inwestorów, przedsiębiorców, mediów i rządów. W Polsce, nasze największe biuro znajduje się w Gdyni, gdzie pracuje ponad 1300 pracowników, reprezentujących ponad 40 narodowości. Każdego dnia poszukujemy nowych osób, które dołączą do naszych zespołów. Ważne jest aby pamiętać, że wśród proponowanych ofert znajduje się wiele możliwości dla świeżych absolwentów oraz studentów, którzy są gotowi połączyć naukę z pracą na pełen etat.

Wszystkie otwarte stanowiska można znaleźć na stronie: www.tr.com/careersthomson reuters praca opinie


Jeszcze w trakcie studiów możesz zwiększyć swoje szanse na rynku pracy i sprawdzić, jaka ścieżka kariery najbardziej Cię zainteresuje. W czasie wakacji prowadzimy w Thomson Reuters 6-tygodniowy Program Praktyk Letnich, w trakcie którego będziesz miał okazję pracować w międzynarodowym środowisku. Co więcej, duża część naszych praktykantów/ stażystów pozostaje z nami na stałe. Do Programu Praktyk Letnich rekrutujemy co roku w maju i czerwcu. Program Praktyk to bardzo dobry sposób na sprawdzenie, co oferujemy w Thomson Reuters oraz czy wybrana ścieżka kariery rzeczywiście Ci odpowiada.thomson reuters praca opinie

Nasza nadrzędna wartość, Zaufanie, została sformułowana w ramach Trust Principles w roku 1941, odpowiadając na rosnące naciski propagandy na media i obieg informacji. Thomson Reuters zawarł w Trust Principles reguły, dzięki którym pozostajemy niezależnym oraz obiektywnym źródłem informacji.

Nasi Klienci oczekują od nas rzetelnych, aktualnych faktów, dlatego Zaufanie zawsze pozostanie najważniejszą wartością kierującą zespołem Thomson Reuters.

Dowiedz się więcej o Trust Principles


Jeżeli jesteś gotowy podzielić się z nami swoimi umiejętnościami, mamy dla Ciebie miejsce pracy nastawione na rozwój Twojego potencjału i pasji.

W trakcie pracy możesz wziąć udział w licznych szkoleniach, warsztatach oraz wydarzeniach organizowanych przez doświadczonych ekspertów, którzy niejednokrotnie są także pracownikami naszego biura.

Mówiąc o pracownikach, to właśnie oni tworzą niepowtarzalną, pozytywną atmosferę pracy w zespołach Thomson Reuters. W każdym dziale mamy aktywnych, zgranych i zaangażowanych ludzi, którzy regularnie organizują wspólne wyjścia do kina, zawody sportowe czy imprezy.

Wspieramy te inicjatywy poprzez różnorodne, dodatkowe benefity, między innymi:

 • Bilety do kina
 • Zniżki w lokalach w okolicy biura
 • Imprezy takie jak Xmas Party czy Summer Party
 • Dodatkowe 2 dni wolne na działalność charytatywnąNowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Warunki dobre, choć bywa stresująco

anonimowo
Fajna firma, z dobrymi zarobkami i ciekawymi zadaniami. Można się było i uczyć i rozwijać. Nic na siłę oczywiście, ale jak ktoś chciał to jak najbardziej. A to wszystko w miłej atmosferze, wśród sympatycznych ludzi. I wynagrodzenie też oferowali dobre, takie w sumie konkurencyjne wobec innych firm z tej branży. Jak dodać do tego pakiet benefitów to już w ogóle świetnie. Niestety sama praca kosztowała mnie sporo nerwów. Dużo było stresu i presji „z góry” i to w dłuższej perspektywie jednak mi zaczęło przeszkadzać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
 • Prywatna opieka medyczna
 • Kursy / konferencje
 • Narzędzia pracy
 • Karta sportowa
 • Bony / bilety / zniżki

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Junior Resercher (Praca)

Branża: Nowe technologie / ITMiejsce: GdyniaTermin rozmowy: 10.2015
Proces rekrutacji: 2 etapy
 • Spotkanie w firmie
 • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Uczelnia
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
 • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Jest trochę zachodu żeby się tam dostać.

Na początek są testy, matematyka, makroekonomia, językowy, albo rozmowa w obcym języku, to już jest różnie, ja miałem po prostu po testach rozmowę. A kolega mówił, że dali mu jakieś teksty na kartce i kazali tłumaczyć. Także tu chyba różnie bywa. W każdym razie nacisk na słownictwo ekonomiczne, nawet dobra znajomość, bez tych słówek fachowych nie przejdzie.

Trochę czekałem, aż się odezwą, chyba ze 3 tygodnie, ale uprzedzali. Wszystko zależy od tego, kogo akurat potrzebują, tzn. zależy jaki jest drugi język, który się zna.

Po tych 3 tygodniach zaproszenie na rozmowę, w której brało udział kilku szefów, wydaje mi się, że menagerów. Pytania podczas rozmowy, czyli takiego jakby drugiego etapu takie jak na każdej rozmowie. Cele, doświadczenie, wykształcenie, kursy, umiejętności, zainteresowania. Ile bym chciał zarabiać? I właściwie to tyle.