The Royal Bank of Scotland

Finanse / Ekonomia, Nowe technologie / IT

O The Royal Bank of Scotland

The Royal Bank of Scotland has been serving customers in Scotland since 1727. RBS is a UK-centred Bank with international footprint with its headquarters in Edinburgh, Scotland. We support our customers to access international markets in Europe, Asia, the Middle East and North America. Our centre in Poland provides an opportunity for development and to work in multicultural environment. Our employees have access to technical and soft skills training as well as to participate in international projects. We are looking for ambitious, dynamic and open people who seek for professional challenges and development opportunities in international finance industry. For more information about RBS and career opportunities in Poland please visit https://jobs.rbs.com/poland If you are interested in internship in finance please apply here [email protected]

Nowe OpinieDodaj

3.4
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Patrząc z mojej perspektywy jest ok

anonimowo
W trakcie tego jak tam pracowałam widziałam dwa główne minusy: bardzo niskie niezadowalające wynagrodzenia i małe szanse na pójście gdziekolwiek wyżej. Później to stały się powody mojego odejścia.

Ale żeby to nie brzmiało tak, jakby tam było tak bardzo źle, bo było w miarę. Bardzo dbali o dodatkowe rzeczy dla pracowników, dobrze podchodzili do ludzi byli naprawdę wyrozumiali i to zatrudnienie należało do naprawdę stabilnych a to już coś w dzisiejszych czasach.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Bony / bilety / zniżki
  • Elastyczny czas pracy
  • Ubezpieczenia na życie
  • Program emerytalny

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Analyst (Praca)

Branża: Finanse / EkonomiaMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 4 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zainteresowania, Sukcesy i Porażki
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Twoje oczekiwania, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Strona internetowa firmy
Ogólny komentarz

Bardzo typowy proces rekrutacyjny, co w moim przekonaniu nie oznacza, że zły. Po prostu przewidywalny. Najpierw rozmowa telefoniczna o wykształceniu i doświadczeniu. W ramach mniej standardowego dodatku pytanie co wiem o firmie. Później spotkanie z osobą, która potencjalnie może być dla mnie bezpośrednim przełożonym.

Bardzo rzeczowo, konkretnie i sensownie. Pytania o wiedzę, umiejętności z CV i doświadczenie zdobyte do tej pory. Do tego rozmowa po angielsku, miałem powiedzieć co wniosę nowego do zespołu, który już nieźle ze sobą współpracuje. Drugie spotkanie to już w zasadzie raczej formalność, bo w trakcie omawia się warunki zatrudnienia i dyskutuje o tym, jak będzie wyglądała przyszła praca.