Teleste

Sprzedaż, Przemysł / Produkcja, Telekomunikacja

O Teleste

Jesteśmy europejskim liderem tworzącym produkty dla operatorów telekomunikacyjnych. Nasza wiedza oparta jest na wieloletnim doświadczeniu przy tworzeniu profesjonalnych elementów do transmisji sygnału przez ponad 50 lat. Własny rozwój produktów, produkcja, wsparcie i serwis są zlokalizowane w Europie dla większej korzyści naszych klientów.

Teleste Sp. z o.o. jest dobrze znanym dostawcą sprzętu telekomunikacyjnego skoncentrowanym na dostarczaniu niestandardowych usług i technologii dla instalatorów i europejskich operatorów kablowych. Posiadamy rozwiązania dla klientów końcowych jak i złożone systemy zarządzania sygnałem w stacji czołowej, oferujemy profesjonalne doradztwo i produkty, które są dostępne w wielu naszych lokalizacjach i europejskich magazynach.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Firma na wystartowanie w swoim zawodzie

anonimowo
Firma sprawdzi się dla osób, które chcą wystartować w swoim zawodzie. Korporacja ma to do siebie, że bardzo rozwija, ale bynajmniej tutaj zarobić się da tylko przeciętnie. Jest szansa na wyjazd na kontrakt zagraniczny dla najlepszych to może ludzi motywować do lepszej pracy.

W trakcie kiedy ja pracowałem to w biurze była świetna atmosfera i robiło się rzeczy tylko przy super ciekawych projektach. Dlatego łatwiej się pracowało i dlatego się to opłacało z niewielkim doświadczeniem. Takie projekty do CV zawsze mogą się przydać.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance