Korzystamy z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Dowiedz się więcej »

Close

Takeda SCE

Farmaceutyka / Medycyna

O Takeda SCE

Misją firmy Takeda jest dążenie do poprawy stanu zdrowia pacjentów na całym świecie poprzez dostarczanie wiodących, innowacyjnych rozwiązań w medycynie.

Takeda jest obecna w ponad 70 krajach i zajmuje 16 miejsce wśród firm farmaceutycznych na świecie.

Takeda w Polsce
koncentruje swą działalność na lekach stosowanych w terapii powszechnie występujących schorzeń, takich jak choroby układu pokarmowego, oddechowego, regeneracji tkanek, oraz leczeniu bólu. W ofercie firmy znajdują się także leki onkologiczne oraz dostępne bez recepty (OTC) i suplementy diety.

Firma w Polsce to obecnie 3 spółki zatrudniające blisko 800 pracowników o najwyższych kwalifikacjach.

Posiadamy organizację marketingu i sprzedaży oraz centrum usług wspólnych obsługujące wszystkie kraje europejskie grupy Takeda, a także Kanadę, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Egipt i RPA.

Naszą wizytówką jest również nowoczesny, certyfikowany GMP zakład farmaceutyczny w Łyszkowicach wytwarzający leki i suplementy diety nie tylko na rynek polski, lecz także na eksport.

Nowe OpinieDodaj

4.0
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Porządny pracodawca

anonimowo
Ja akurat w Takeda SCE pracowałam w księgowości. Nie wiem do końca jak jest w innych działach, ale ten mój mogę spokojnie polecić. Przede wszystkim ta firma dała mi dużą możliwość rozwoju. Wyniosłam stamtąd na pewno dużo cennego doświadczenia. Poza tym mogłam pracować w elastycznym grafiku, a o było dla mnie wtedy istotne. I pieniądze też były ok, w zasadzie już od początku mogłam liczyć na całkiem niezłą stawkę. Jedyny minus to fakt, że ta praca była jednak dość monotonna i nudna. Można powiedzieć, że moja branża jest ogółem mało ciekawa, ale w innych miejscach mi to tak bardzo nie doskwierało jak w tej firmie.
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Project Lead (Praca)

Branża: Zarządzanie projektemMiejsce: ŁódźTermin rozmowy: 12.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Rozmowa przez telefon
  • Spotkanie w firmie
  • Rozmowa w języku obcym
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Zalety i wady, Zainteresowania, Inne
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Kursy/Certyfikaty, Języki obce, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Wynagrodzenie, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

1. Rozmowa telefoniczna z przedstawicielem firmy. Padły oczekiwane pytania - dyspozycyjność, doświadczenie, motywacja do pracy u nich, znajomość angielskiego. Pani, która prowadziła rozmowę, powiedziała, że na tym etapie nie sprawdzają znajomości języka, ale później może się to zdarzyć. Pytała też o szkolenia, które miałam w CV.

2. Rozmowa w siedzibie firmy. Rozmowa z dwiema osobami, najpierw pytania konkretne, o poszczególne etapy kariery zawodowej, o certyfikaty, o pracę w środowisku międzynarodowym, o szkolenia projektowe. Później kilka pytań od kadr typu gdzie się widzisz za 5 lat, co najbardziej lubiłaś w poprzedniej pracy, a co najbardziej ci przeszkadzało. Do tego rozmowa po angielsku o zainteresowaniach, oczekiwaniach wobec tego stanowiska. Tyle pamiętam, ale nie było stresująco.