Sodexo

Finanse / Ekonomia

O Sodexo

Sodexo to francuska międzynarodowa firma zajmująca się trzema branżami - usługami żywieniowymi, motywacyjnymi i obsługą nieruchomości. Korporacja działa w 80 krajach, w których zatrudnia prawie 420 tysięcy pracowników. Dzięki temu zajmuje osiemnastą pozycję na liście największych pracodawców na świecie. Polski oddział Sodexo działa przez dwie spółki - Sodexo Polska i Sodexo Benefits and Rewards Services.

Nowe OpinieDodaj

3.6
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance

Ciekawe perspektywy

anonimowo
Co mi się podobało i bardzo podobało
->>> elastyczny wygodny czas pracowania; karta sportowa; prywatna opieka medyczna; dofinansowanie do jedzenia; super atmosfera; samodzielność; to że zyskało się doświadczenie; to że pracodawca był bardzo w porządku

Co mnie denerwowało / mi przeszkadzało
->>> że nie płacili tyle ile powinni żeby zatrzymać porządnych pracowników; że stale czuło się stres i presję; że nie umożliwiali takiego rozwoju jakby teoretycznie mogli
Szkolenia
Atmosfera
Możliwość awansu
Wynagrodzenie
Work/life Balance
  • Prywatna opieka medyczna
  • Kursy / konferencje
  • Narzędzia pracy
  • Karta sportowa
  • Elastyczny czas pracy
  • Dofinansowanie posiłków

Rozmowy kwalifikacyjneDodaj

Ocena pozytywna
Ocena rozmowy:Pozytywna

Specjalista ds. marketingu (Praca)

Branża: Marketing / Reklama / PRMiejsce: WarszawaTermin rozmowy: 11.2015
Proces rekrutacji: 3 etapy
  • Spotkanie w firmie
Pytania dotyczące
O Tobie
O Tobie:Cele życiowe, Zainteresowania, Wiedza o Firmie
Wykształcenie
Wykształcenie:Kierunek studiów, Obsługa programów
Kariera
Kariera:Cele zawodowe, Twoje oczekiwania, Doświadczenie
Sposób aplikowania
  • Portal z ofertami pracy
Ogólny komentarz

Do Sodexo aplikowałam przez jedną ze stron zbierających oferty pracy z całej Polski. Gdy zadzwonili, zaprosili mnie na rozmowę w siedzibie firmy. Rozmowa przebiegała bardzo miło, prowadziły ją dwie osoby, jedna z działu HR i jedna, która miała być moim potencjalnym przełożonym.

Pytania dotyczyły dotychczasowego doświadczenia z naciskiem na obszar digital marketingu, sprawdzały analityczne myślenie i ogólnie wiedzę. Padły też pytania o umiejętność na przykład pracy zespołowej, o to czy czuję się osobą komunikatywną.

Po jakimś czasie zadzwonili po raz drugi z zaproszeniem na rozmowę, tym razem z dyrektorami - ponownie działu HR i działu marketingu. W zasadzie wyglądało to podobnie, dużo pytań, dużo odpowiedzi, ale wszystko w pozytywnej atmosferze.